Časté otázky

Přijde mi to drahé. Proč je ječmen a chlorella v lékárně levnější?

Je potřeba podívat se na množství, které za danou cenu nakupujete. Balení GW jsou velká naprosto záměrně, vydrží na 3 měsíce a déle. Brát zelené potraviny 1 nebo 2 měsíce nemá smysl. Když vezmete v úvahu velkoobchodní cenu, kterou znáte z našeho setkání, je GW nejlevnější na trhu. A potom, ne každý ječmen je pouze šťáva, bývá tam nadrcená celá rostlinka, která Vám zvýší gramáž. A travní vláknina nám rozhodně neprospívá. Bezpečné Chlorelly jsou na trhu pouze 2. :o)

Jak dlouho musím zelené brát?

Tak dlouho, jak dlouho chcete provádět "vnitřní hygienu". Vnější hygiena je většině lidí naprosto jasná (zuby, vlasy, nehty, ....). Když člověk tu vnitřní nedělá, nevšimne si toho hned první člověk na kterého promluvíte. Zatímco maku mezi zubama každý ... a jen přítel Vás na to upozorní :o) Bohužel jsme se tyto návyky nenaučili jako malí a nejsou nám tím pádem vlastní ... a přirozeně ... obtěžují nás ... časově, chuťově, finančně ... Je to jednoduché, buď se rozhodnete vnitřní očistu dělat a nebo ne. Nebo si uklidíte v těle vždycky na jaře ... záleží, jak Vy to chcete. A z toho si dokážete i sami odpovědět: Jak dlouho ještě? ... si budu muset čistit zuby, mýt vlasy, prát prádlo, stříhat nehty ...

Jsem vegetarián, tak Ječmen s Chlorellou GW jíst nemusím, ne?

Je několik úrovní vnitřní kondice našeho těla a z toho plynoucí prospěch pro naše tělo. Z toho se pak dále individuálně odvíjí zdraví nebo nezdraví.

 

1. úroveň - zanesená a ucpaná pračka s vodním kamenem a zbytky vláken, prášku, gelu, .... opravář doporučil koupit novou

.......

9. úroveň - perfektní a lesknoucí se plně funkční pračka, ještě mnoho let bude sloužit, výborná investice

 

1. úroveň: klasická strava, jak jsem se v mládí (před 30 lety) naučil

2. úroveň: člověku přirozená strava (kvalitní potraviny, ovoce, zelenina, ...)

               klasická strava + Ječmen a Chlorellu - nahodile, když si vzpomenu

3. úroveň: klasická strava + Ječmen a Chlorellu - pravidelně 2x denně

               vegetarián

4. úroveň: vegetarián + Ječmen a Chlorellu - nahodile, když si vzpomenu

             : člověku přirozená strava + Ječmen a Chlorella - pravidelně 2x denně

             : vegan

5. úroveň: vegetarián + Ječmen a Chlorellu - pravidelně 2x denně

             : vegan + Ječmen a Chlorellu - nahodile, když si vzpomenu nebo vůbec

8. úroveň: vegan + Ječmen a Chlorellu - pravidelně 2x denně

             : vitarián + Ječmen a chlorellu - vůbec nebo nahodile

9. úroveň: vitarián + Ječmen a Chlorellu - pravidelně 2x denně

Jsem těhotná a také chci kojit. Je to bezpečné?

Bezpečné je velmi trefné slovo u zelených potravin. Většina zelených potravin na ČR trhu jsou krátkodobě nepřínosné (vyhozené peníze) a dlouhodobě nebezpečné.

Ječmen a Chlorellu Green Ways mohou těhotné i kojící. Řada porodních asistentek a laktačních poradkyň jsou registrovanými partnery GW a mají skvělé výsledky. Velmi doporučuji! :o)

Proč bych vůbec Ječmen s Chlorellou měla brát?

Třeba proto, že 

::: Vám není jedno, jak na tom budete za pět let

::: chcete na tom být min.stejně jako dnes

::: chcete na tom být lépe než dnes

::: chcete se zbavit nějakých nepříjemností snižujících kvalitu života (alergie, astma, ekzém, migréna, zažívání, ...)

::: chcete se vyhnout rodinným diagnózám

::: chcete vypadat lépe ... krása začíná uvnitř ;)

::: chcete být aktivními prarodiči, jako z TV reklamy ...

::: nechcete už brát řadu potravinových doplňků na rozličné části těla

...

Mám bezlepkovou dietu, Ječmen teda nemůžu?

Můžete, právě naopak! Potřebujete regenerovat střevo a dostat ho do takové kondice, aby bez omezení fungovalo skoro jako nové. Aby živiny vstřebávalo tak, jak nejlépe jde a bylo velmi odolné vůči jakýmkoliv jiným atakům a degeneracím. I při dodržování diety je stále ohrožené a "nepřátelé" moc dobře ví o tomto slabém místě ;)

Lepek zde obsažený není, sklízí se pouze horní část rostliny. Ne zrno, které obsahuje lepek.

Nemůžu si zvyknout na tu chuť, hlavně u Chlorelly.

Doporučuji zapíjet, polykat. Ječmen a Chlorella GW jsou velký tester! Po jejich konzumaci Vám tělo odpoví, jak na tom je. Proto se někomu navaluje z Ječmene a někdo nepokouše Chlorellu. Po pár týdnech míchání Ječmene s džusem nebo polykání Chlorelly se to ovšem změní. Tělo Vám začně "dávat jiné odpovědi". A za dalších pár týdnů zase jiné .... :)

Nepozoruji na sobě nic, žádné změny. Nefunguje to na mně?

Subjektivní posouzení (co sám na sobě pozoruji) je velmi zrádné. Někdo si nevšimne nového účesu partnera, natož pak změn u sebe. 

Biochemicky je však vyloučené, aby se v těle nic nedělo. Už jste viděli člověka, který po vypití alkoholu v krvi nic nemá? Je to vyloučené, že? Tak je to s Ječmenem a Chlorellou.

Nejvíce vděční jsou zákazníci, kteří chodí na pravidelné odběry. Lepší krevní výsledky potěší každého :) I ti nejvetší pesimistům "ztuhne úsměv" :o)

Lékaři tvrdí, že intenzita prospěchu Ječmene s Chlorellou se dá posoudit cca po 1 roce užívání. Buďme trpěliví, ani stromy okolo nás neporostou rychleji jen proto, že bychom to uvítali :)