5 DŮVODŮ PROČ VAŠE TĚLO OCENÍ JEČMEN A CHLORELLU GW I V LÉTĚ

27.06.2016 13:19

 

 

  1. Tělesná teplota v rovnováze. Nápoj z Ječmene GW vás ochladí v horkých dnech. Určitě znáte příjemný pocit, když si v parném dni dáte vychlazený nápoj. Stejným způsobem můžete popíjet šťávu ze zeleného ječmene. Přidejte si oproti své obvyklé dávce trochu víc vody nebo jiné tekutiny, pak ještě lépe plníte svůj pitný režim. Navíc můžete i přidat led nebo mátový sirup. V těle má ochlazující účinky, proto je i přirozená poptávka po ječmeni o něco vyšší v letních měsících. Intuitivně nám jednoduše víc chutná.
  2. Hojení jako mávnutím proutkem Vyzkoušejte Ječmen GW na odřeniny, bolavé klouby a otoky – i vně. Léto je i dobou, kdy díky tomu, že více sportujeme, také vícekrát upadneme. Ať už my nebo naše děti. Ječmen GW můžete použít i formou obkladu na bolavé klouby. Umíchejte z něj kašičku, kterou pak na šátku či pleně přiložíte na postižené místo. Můžete použít také jako zásyp do mokvající rány nebo odřené koleno, na puchýře. :) Trošku to štípe, proto u dětí doporučuji rozdrcenou Chlorellu GW, která má navíc antibiotické účinky a neštípe.
  3. V létě má tělo větší fyzickou aktivitu - výlety na kolech a túry. Intuitivně nám jednoduše v létě víc chutná.. Ječmen GW je skvělým ionťákem. Regeneruje namožené svaly a rychle obnovuje vlastní energii.
  4. Chlorella GW místo probiotik. Do řady zemí vyrážíme vybaveni probiotiky v tabletkách nebo léky pro případ průjmu. Mnohem lépe poslouží Chlorella GW, ať už jako prevence nebo ve vyšších dávkách ke zvládnutí průjmu, ať už je jeho příčina jakákoliv.
  5. Bronzové a bezpečné opálení. Už se stalo zvykem nakupovat si betakaroten pro lepší a bezpečnější opálení. Chemické doplňky stravy nebo přírodní extrahované neposlouží tak dobře jako betakaroten, který je ve své původní a nezměněné podobě v Ječmenu a Chlorelle GW. Navíc málokdo ví, že vstřebatelnost syntetického vitamínu je 3-10%, u přírodních zdrojů je to 60-90%. Chlorella GW obsahuje pak dokonce 10-ti násobek množství vitamínu B oproti mrkvi. Měřítkem dostatku vitamínu B v těle jsou lehce naoranžovělé dlaně. Chlorella GW vám díky vysokému obsahu béčka pomůže se snažším opalováním do hnědé barvy, nižší spotřebou opalovacích krému, opálení vám vydrží déle.

    V severních zemích užívají mladý ječmen v letních měsících světlovlasí lidé se špatnou pigmentací kvůli lepšímu opalování. Tento zelený nápoj osvěží, občerství a plní obzvláště v létě ochranou roli proti negativním vlivům slunečního záření. Především ženy ve světě vydají vysoké sumy za ochranné kosmetické přípravky. I přes investované peníze zjišťují, že díky přemíře slunění pleť stárne a trpí. Je to díky oxidaci a známým volným radikálům vznikajícím při slunění v pokožce. Pokud při vystavování se slunci i jiným zdrojům záření nemáme ve stravě dostatek antioxidačních látek - pleť stárne a trpí i přes sebedražší kosmetickou péči.

 

KONKRÉTNÍ LETNÍ RADY

 

V létě užívejte Ječmen GW min. 1 x denně, nejlépe ráno, nalačno.

Pokud se sluníte, pijte Ječmen GW min. 3 x denně, ráno, v poledne a večer, vždy nalačno.

Pokud jste se hodně opalovali, případně se i spálili - zvyšte pitný režim dvojnásobně (6 x denně). Pokožka k regeneraci potřebuje obrovské množství ochranných a stavebních látek.

Již postižená, spálená místa jemně potírejte a zvlhčujte roztokem mladého ječmene GW, kolikrát jen budete moci. Roztok mladého ječmene není mastný a umožňuje pokožce na rozdíl od krémů lepší dýchání.

 

Upozornění - poškození pokožky jakýmkoliv zářením jsou velice nebezpečná. Projeví se negativně nejen esteticky, ale jsou i příčinou nejnebezpečnějších druhů onemocnění. Péče o pokožku - a to nejlépe preventivní, není pouze kosmetickou, ale především zdravotní záležitostí!

 

 

Přeji krásné léto!

 

S láskou Jani+