Bod zlomu nejen ve zdraví

08.12.2014 09:03

 

Mladý Ječmen GW a Chlorella GW jsou zelené potraviny. Významně ovlivňují duševní a fyzické zdraví. Řada lidí s jejich konzumací zažívá zásadní zlom v kvalitě svého života.

Jsou přirozený koncept pro trvale udržitelné zdraví.

Umožní v těle nastartovat samoléčebné procesy, které máme od přírody zakódované. Sem patří start regenerace na buněčné úrovni. Vyrovnání pH na všech tělních rovinách. Čištění až do jádra buněk. Doplnění nutričních látek, které nám permanentně chybí. Vyladí biochemii. Ovlivní chuťové vzorce a návyky.

Nejsou potravními doplňky, ale komplexní potravinou. Díky nim tělo získá VELMI široké spektrum látek a to startuje samo-ozdravné procesy v těle. Na druhé straně umožní tělu pravidelný vnitřní úklid od škodlivin a „odpadků“. Klasické potravní doplňky nikdy nepracují současně. Buď tělo vyživí nebo vyčistí. Nikdy však neumí oboje. Zelené potraviny to dokážou a tím se liší od všech ostatních konceptů péče o zdraví a prevenci. Poskytují komplexní servis o tělo na mnohem vyšší úrovni.

Neexistuje jedna potravina, která toto dokáže obsáhnout … Ale DVĚ už ano!

Obě zelené potraviny se skvěle doplňují, působí v synergii. Navzájem se podporují a zesiluje se jejich vzájemný účinek. Ječmen např. dokonale uzavírá kruh detoxikace, kterou obstarává Chlorella. Nedojde díky tomu ke ztrátě minerálů v důsledku nekomplexní detoxikace.

Zelené potraviny GW obsahují mnoho unikátních látek. Díky tomu, že nejsou nijak upraveny, působí úplně jinak než syntetické preparáty. Jednotlivé nutriční složky na sebe navazují, a tak je vždy všeho akorát, ne moc, ne málo. Z potravin si tělo bere samo a přeskládá si tělo uvnitř tak, jak potřebuje.

Silný přírodní produkt do našeho přírodního těla.

Mladý ječmen je bohatý na enzymy rostlinného původu. Prokázáno jich bylo více jak 20. Odhady sahají až k počtu 100 enzymů. Pro srovnání, běžně dostupné léky enzymoterapie obsahují např. 8 enzymů, navíc živočišného původu. Jako pozitivní se však počítá rostlinný původ. Každý se rodí s jistou enzymatickou bankou. Pokud se enzymy díky způsobu života významně odčerpávají, tělo přestává fungovat přirozeně fyziologicky. Klesá kvalita života a zkracuje se jeho délka.

Ječmen a Chlorella ctí naprosto všechny bio–logické zákony.

Jedinečný je SOD pro své silné antioxidační aktivity. Vytváří v těle podmínky onkologické prevence a dlouhověkost. Chlorella obsahuje přírodní antibiotikum a prebiotikum. Dále obsahuje růstový faktor CGF, což je složka nacházející se pouze v této řase.

Chlorella doslova oživuje unavené buňky.

Má významný vliv na střevní a vaginální mikroflóru. Až 4x urychluje její růst. Omlazuje a podporuje očistné pochody vitalizací buněk. Vláknina obsažená v Chlorelle má vysokou schopnost vázat toxiny. Strhává odpadní látky jako při kartáčování a díky absorbční schopnosti je odvádí z těla. Vylučování jedů je tím 3x-7x urychleno. Podporuje vyprazdňování a snížení hmotnosti. Jak Ječmen GW tak Chlorella GW obsahují chlorofyl.

Působí protizánětlivě, protivirově a antibakteriálně.

Má vysoký desinfekční účinek a působí jako přírodní deodorant. Proto se hojně využívá v medicíně a kosmetologii. Obě zelené potraviny jsou zásadité a vyrovnávají pH organismu. Všechny nemoci vznikají z překyselení, proto je velmi důležité jíst zásaditou stravu!

 

Takovou „hitparádu“ lze ovšem očekávat od Green Ways. I když je řada jiných značek. 

 

Přeji krásný den a ať se daří! :o)

Ing. Jana Ziková

 

 

Diskusní téma: Bod zlomu nejen ve zdraví

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek