Ječmen a Chlorella pro děti

17.02.2014 11:22

 

Ovoce a zelenina je základ našeho jídelníčku. V tom jsme byli vychovaní a dnes tento dobrý zvyk předáváme svým dětem. Za posledních 30 let se životní okolnosti změnily (zboží v obchodě, tempo života, ...). S tím souvisí nové potřeby našeho těla i těla našich dětí. Vyrůstají oproti nám v jiném prostředí. Řasy a traviny získávají svoje nezastupitelné místo v jídelníčku. Proč? Protože s nimi děti např. nemají alergie, astma, ekzém, chronické rýmy a kašle, sezónní infekty jsou zvládnutelné bez antibiotik, tělo má maximální ochranu a podporu do budoucnosti.

Z toho plyne nový dobrý zvyk.  Ječmen a Chlorella jsou dnes převážně novinka. Za tři nebo pět let to ovšem bude standard. Pro naše děti v dospělosti už každodenní nutnost. Je to jen otázka „dozrání“ myšlenkových pochodů a pochopení, které vyžaduje čas. Někdy více, někdy méně.

Vím, že řadu rodičů trápí obavy, že to děti nebudou jíst a pít. My víme, že by to jíst měli a oni odmítají. Pro rodiče to je frustrující a vyčerpávající. Na začátku to někteří odkládají, odsouvají na další pondělí, na další víkend, na jaro ...

Zásada je rozhodnout se. Pevný postoj, že toto děti ve svém jídelníčku mít budou. Naše rozhodnutí a přesvědčení. A pak na tom trvat. Minimálně po dobu 21 dnů. Po této době se vaše vytrvalost mění na zvyk. Ovšem většinou už po týdnu máte velmi dobré výsledky :)

Na věci, které jsou potřeba, se dětí neptám. Neptám se, jestli si budou čistit zuby a umývat ruce. Přestože mě obtěžuje učit je to. Neptám se, jestli se jim chce nosit boty, jestli budou chodit do školy ... A i když odmítají, ... do školy stejně jdou. Jestli budou pít a jíst Ječmen a Chlorellu jsem se také neptala. Pro mne je to věc, kterou je potřeba je naučit. (Každý z poradců GW má zásobu „fintiček“, jak to naše nejmenší naučit.)

Ječmen a Chlorella GW jsou bezpečné. Tím, myslím bez jakýchkoliv vedlejších a negativních krátkodobých i dlouhodobých důsledků. Bezpečné pro doživotní užívání dětí i dospělých. Naše zelené potraviny můžou těhotné, kojenci i malé děti. A to až do konce života. Takovou bezpečnost mám na mysli.  To je dané lokalitou pěstování, technologií zpracování a především kvalitou procesu balení (více info u poradců).

A to, že se z toho stal zvyk, zaručeně poznáte. Minimálně tak, že uvidíte děti dávat panence Ječmínek a lentilky Chlorelly :o)

 

Přeji hodně vytrvalosti a energie!

 

Ing. Jana Ziková

 

Diskusní téma: Ječmen a Chlorella pro děti

Datum: 18.06.2020

Vložil: AAmbimbbunk

Titulek: slightly cheap cialis

<a href="https://cialisle.com/">cialis erectile dysfunction</a>

Datum: 21.10.2014

Vložil: Richardrark

Titulek: nike free run femme https://www.1010sanibel.com/


Přidat nový příspěvek

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: