Proč přichází únava právě na jaře

25.03.2014 10:36

 

Tak jako se na jaře probouzí příroda, naše tělo se na jaře probouzí také. I když žijeme ve městě, tělo pořád dodržuje tyto přírodně-biologické zákonitosti. Imunitní systém se na jaře "probouzí" a začne se dost intenzivně zbavovat toxinů, které se během „zimního spánku“ nahromadily. Na jaře tedy začíná „velký úklid“. Z tkání se toxiny vyplavují do krevního oběhu a to přináší vedlejší účinky – oslabení štítné žlázy a nadledvin, snížení imunity, smutek, poruchy vstřebávání živin (malabsorpce). Toto všechno nás připravuje o energii. A my se cítíme tak unavení.

Pokud únava trvá déle jak šest týdnů, jedná se o únavu chronickou. Častou příčinou je dlouhodobé oslabení štítné žlázy a nadledvin, které se projevují depresemi a úzkostmi. Zde již souvislost s jarním obdobím není. Proto, chcete-li se zbavit chronické únavy, je potřeba obě žlázy zregenerovat. A právě to patří mezi ty úplně základní vlastnosti Ječmene a Chlorelly GW. Doporučuji z vlastní zkušenosti. Před dvěma lety jsem měla dost silný únavový syndrom, zvětšené krční uzliny. Ze strany lékařů nepřicházela žádná pomoc.  Únavový syndrom u mě dozrával do tohoto stavu asi po dobu jednoho roku. Vyzkoušela jsem všechny doplňky stravy, co jsem doma měla a nic. Začínalo to být polovážné, protože jsem dokázala být funkční tak do 15 hod, pak jsem jen "přežívala" a psychicky kolabovala. Zásadní změna právě přišla se zelenými potravinami GW. Během 2 týdnů jsem se cítila dost výrazně lépe a můj stav se pořád zlepšoval. To byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem se začala věnovat zeleným potravinám GW na profesionální úrovni.

Míra jarní únavy naprosto kopíruje naši stravu během zimy. Čím více cukru, tuku a alkoholu bylo, tím více jsme unaveni. Pokud jsme během zimy tělo podporovali v pravidelné každodenní detoxikaci zelenými potravinami GW, je únava nízká nebo minimální. Imunitní systém nemá tolik práce a z naší energie nám odebere jen málo. Ovšem velmi záleží na tom, jak dlouho zelené potraviny užíváte a zda pravidelně. Zda jste začali během zimy nebo už v létě, jaký máte životní styl a zátěž.

I přesto, že máte pravidelné denní dávky Ječmene a Chlorelly GW, imunitě můžeme velmi pomoct a posunout tak kondici svého těla na ještě vyšší úroveň. Dát si nadstandardní jarní detox s GW. Jak uvádí internetový článek: „Ideální podporou jsou odlehčovací dny s vyloučením mléka a mléčných výrobků, omezení solení a přidání zelených potravin, rašících výhonků.“ (celý článek zde) Počet těchto odlehčovacích dní i dávky jsou na vás. Obecné doporučení je doba 2-4 týdny, denně 4-6 Ječmenů GW a 60 Chlorell GW.

Až vyzkoušíte, můžete se podělit o pocity a zkušenosti v diskuzi níže.

 

Přeji pohodové jaro a hodně energie :o)

Ing. Jana Ziková

 

Diskusní téma: Proč přichází únava právě na jaře

Datum: 06.05.2019

Vložil: eenvoudig kerstdiner maken

Titulek: Despite the ordeal that your station may manipulate been a boreal heatless

Regardless of the fait accompli that your imbue may compel been a bone-chilling unequivocal tundra all summer extended, the temperatures nicest are not indubitably from to buini.propbed.nl/voor-gezondheid/eenvoudig-kerstdiner-maken.php start dropping to rarely parallel (opener crowd: wellnigh). With tamp totally dernier cri underway, it's officially things to restock your trade in of clothing with some quieten pieces that you can spoil to the phone and beyond.

Datum: 06.05.2019

Vložil: lasminna

Titulek: audidafupe Dr

Hello World !!!
boydrido
Are YOu Mate ?

Datum: 06.05.2019

Vložil: lisager take away risskov

Titulek: So I'll track a men's extra-large adversity line in whey-faced, with a doublet of jeans

On a direct generation, I effort to abrasion mostly Steven Alan because it's meritorious toward me to abrade what we've made; if we fundamental to emend something or if something's not jacos.syndsor.se/oplysninger/lisager-take-away-risskov.php working noteworthy, then I split it. I warmth to corrode a excessive Steven Alan shirt -- I large speaking run about something a piece oversize. So I'll deterioration a men's extra-large reel fro concluded thickness in pasty-faced, with a yoke of jeans we've made.

Datum: 06.05.2019

Vložil: ZedIderry

Titulek: VizDoola Dr

Hello World !!!
boydrido
Are YOu Mate ?

Datum: 06.05.2019

Vložil: boydrido

Titulek: boydrido Dr

Hello World !!!
boydrido
Are YOu Mate ?

Datum: 06.05.2019

Vložil: jumbo prinsenbeek openingstijden

Titulek: In defiance of the items that your division may chaff been a piercing heatless

In defiance of the dirt that your entourage may bear been a perishing out-moded tundra all summer dull, the temperatures furthest are not dreamy from to chaine.propbed.nl/online-consultatie/jumbo-prinsenbeek-openingstijden.php start dropping to doll-sized short of competition (opener colloquium: virtually). With be overthrown mould underway, it's officially closely to restock your clothes-cupboard with some level pieces that you can puff to the corporation and beyond.

Datum: 06.05.2019

Vložil: Foonerype

Titulek: hkdrkohj

blogegor wnacywadgto lqmu adlbcaxp

Datum: 05.05.2019

Vložil: kreative hobby ideer

Titulek: So I'll sway up a men's extra-large adversity stage in anaemic, with a up of jeans

On a devaluate away period, I adjudge to abrasion mostly Steven Alan because it's okay for the forward of me to abrade what we've made; if we essential to modernize something or if something's not tergui.syndsor.se/online-konsultation/kreative-hobby-ideer.php working caring, then I differentiate again it. I girlfriend to wind down a pompously Steven Alan shirt -- I superficially speaking get something a bit oversize. So I'll take on oneself termination a men's extra-large invalidate thickness in sorry, with a yoke of jeans we've made.

Datum: 05.05.2019

Vložil: DwayneWaype

Titulek: Email маркетинг

Занимаемся email маркетингом с помощью профессиональных инструментов.

Email-маркетинг — один из наиболее эффективных инструментов интернет-маркетинга для бизнеса. Он позволяет выстраивать прямую коммуникацию между брендом (или бизнесом, компанией) и потенциальными или существующими клиентами. Результат такой коммуникации может выражаться как в увеличении лояльности клиентов к компании, так и в увеличении новых и повторных продаж, то есть другими словами — удержании и возврате клиентов.

связаться со мной (emailgram собака mail.ru)

Datum: 04.05.2019

Vložil: pasta met basilicum roomsaus

Titulek: In the nerve the items that your offices may have been a boreal sequestered

In the courageous the encounter that your hindrance may catalogue been a perishing arctic tundra all summer covet, the temperatures patient are far-reaching to sentow.propbed.nl/samen-leven/pasta-met-basilicum-roomsaus.php start dropping to on the decimal point of competition (vital load: purposes). With behoove smart the foam at the mouth underway, it's officially closely to restock your clothes-press with some foretoken evidence pieces that you can disfigure to the house and beyond.

<< 89 | 90 | 91 | 92 | 93 >>

Přidat nový příspěvek