Zelený Newsletter BŘEZEN 2014

30.04.2014 14:26

 

TÉMATA:
Jak často a jak dlouho užívat, Jarní únava, Životospráva, Žaludek a žlučník, Voda a pitný režim

INSPIRACE:
Když se člověk rozhodne něco udělat, čas se již najde. (A. Hailey) 

 

ZELENÝ BONUS: Přirozená životospráva - Lekce 1: VODA
Každý měsíc se můžete těšit na lekci přirozené životosprávy. Rozhodně nepůjde o nějaké radikální změny. Právě naopak, pozvolna a pomalu.
Voda je nejpřirozenější nápoj pro naše tělo. Ideálně z kohoutku, filtrovaná nejlépe. Sladké nápoje nemusí být tabu, je vhodné ovšem omezovat je ve prospěch vody. Rozhodně si je však úplně nezakazujte, pokud by to znamenalo výraznou psychickou újmu. :) Ideální rozložení vody během dne je: 2/3 do 14 hod., 1/3 do večera. Zároveň není vhodné přetěžovat ledviny nadměrným pitím. Močový měchýř by se měl vyprázdnit cca 6x za den. Většina dětí vítá sladké pití. V tom případě se nabízí vysvětlení, že psi ani kytky také nedostávají džus, ale vodu. Vysvětlování pořád dokola se velmi vyplácí. Odměnou pro vás může být, že si sami od sebe v restauraci objednají vodu :) Navíc přirozeným pitným režimem se výrazně podporují účinky Ječmene a Chlorelly.

 

ZELENÝ TIP: Náhlá nevolnost
Pokud se Vám někdy např. po jídle udělá špatně od žaludku nebo se připomene problém se žlučníkem, doporučuji na základě vlastní zkušenosti vzít si neprodleně cca 7 Chlorell. Do pár minut se uleví a nevolnost či nutkání na zvracení přejde.

 

ZELENÉ INFORMACE:

Proč přichází únava právě na jaře

Jak dlouho a jak často zelené potraviny

ZELENÉ NOVINKY:
Zde jsou praktické předměty pro uživatele Ječmene a Chlorelly.


Pište a volejte, pokud máte JAKÉKOLIV dotazy.
Archiv Newsletterů najdete zde.

Krásný den!
Jana

 

 

 

Diskusní téma: Zelený Newsletter BŘEZEN 2014

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek