O zdraví a zdravý životní styl se zajímám celý život. Je to moje hobby :) Sama jsem vyzkoušela řadu doplňků stravy a jiných bylinných podpůrných preparátů. Prevenci jsem vždy věnovala hodně pozornosti. Moje zkušenost s Ječmenem a Chlorellou GW byla velmi rychlá a intenzivní. Postupně odezněl silný únavový syndrom, zlepšila se nálada a kvalita spánku. Přestala jsem mívat migrény, bolesti krční páteře a bolesti žlučníku. Přestala jsem se obávat toho, že třeba za pár let přiberu :) Téměř vymizela celulitida, výrazně se zkvalitnily vlasy, .... 

Sedm let jsem užívala aloe vera gel, rok koloidní stříbro, čtyři roky Bachovy květové esence, několik let přípravky FinClub, StarLife. Nehledě na doplňky stravy z lékárny - Jód, Lepicol, Lecithin, ColaFit ... OmegaMarine, ... Doplňky stravy ruského původu, ...

ODBORNÉ PORADENSTVÍ A PRODEJ GREEN WAYS

... zelené potraviny mě oslovily a získaly velkou důvěru. Jejich účinky člověk pochopí, až je sám zažije. Znamenají pro mě velkou změnu v životě, vnímání nemocí a jiných tělesných neduhů. Doposud jsem se na zdraví dívala pouze jako na pojem představující stav, který by si každý přál. Zelené potraviny znamenají příležitost uvádět tento pojem víc a víc do reality. Dovedete si představit, že si zdraví přestanete "jen přát", ale budete se zdravě cítit a ještě si to budete užívat?

Avšak tak, jak se cítím dnes s Ječmenem a Chlorellou GW, se nedá srovnat, bohužel ani výstižně popsat! V duchu si vyjmenujte několik vašich nejoblíbenějších superlativ. :o) A jsem za to velmi vděčná!

Právě na základě těchto zkušeností vznikl projekt Zdraví pod kontrolou, který se věnuje Ječmenu a Chlorelle GW na vysoké profesionální úrovni.

Budu ráda, když vás zde uvedené informace natolik zaujmou, že se rozhodnete zelené potraviny vyzkoušet na vlastní kůži :) Je fajn si přečíst o prospěchu a účincích, ale je super to zažít! :o)

 

Vystudovala jsem Ekonomicko-správní fakultu MU v Brně. Dosavadní pracovní zkušenosti jsem získala v oblasti marketingu v softwarové společnosti AVG Technologies CZ, komunikační společnosti Alcatel-Lucent a potravinové společnosti AG FOODS Group. Mám tři malé děti, kteří se mnou žijí v zeleném stylu už celých 6 let.

 

S láskou Jana

© 2013 Zdraví pod kontrolou. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.