Vložte svůj DOTAZ a Váš E-MAIL, odpověď přijde i do schránky

Datum: 31.07.2018

Vložil: Vítek

Titulek: Astma

Dobrý den , chtěl jsme se zeptat jestli můžu užívat i když trpím astmatem . Díky za info.

Datum: 01.06.2018

Vložil: AlbertWar

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is an essential portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most varieties of prostate infection. It is due to bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition associated with a particular defect inside gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma towards the urinary tract or by infections via other parts in the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect accompanied by the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to determine the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some of the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for overall health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a number of ejaculations per week will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef a week will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to consider to make sure a wholesome prostate is usually to go for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you need to opt for prostate examination at least once a year.

Datum: 10.02.2018

Vložil: Lucie K.

Titulek: Homeopatika a jecmen sa chlorellou

Dobry den.
Dcera ma zjistenou alergii na roztoce a zrejme plisne a nektere leky. Vydali jsme se cestou homeopatik nezli leku. Do toho dcere bere 20 tbl. chlorelly a 2x denne trictvrte lzicky jecmene. Vim ze mezi uzivanim chlorelly a beznych leku by mela byt hodina pauzy, ale pkati toto i u homeopatik? A co jecmen, ten nic nerusi? Mame asi tak 3 druhy homeopatik a do toho brat jecmen s, chlorellou neni mozne ve vsedni den kdyz dcera chodi do skolky dost dobre zkloubit. Tak pokud byste mohla doporučit jak casove zkombinovat. Mnohokrat dekuji.
pipiskova@volny.cz

Datum: 21.12.2017

Vložil: Martina

Titulek: Rexlux jícnu

Dobrý den,muzu se zeptat zda se doporučuje užívat chlorelu a ječmen na chronicky reflux jícnu? Chtěla bych obtíže zmírnit či vylepšit. Děkuji moc za radu.

Datum: 24.01.2018

Vložil: Jani

Titulek: Re: Rexlux jícnu

Dobrý den, Marti,

děkuji za dotaz. Ano, změna životosprávy a vyladění organizmu do lepšího stavu, ve kterém tyto projevy a potíže odeznívají, v tom můžou zelené potraviny GW významně pomoct.

Přeji hodně zdraví!
Jani+

Datum: 08.11.2017

Vložil: Mirek

Titulek: Nadměrné pálení žáhy po začátku užívání

Začal jsem užívat ZP, od počátku standardní dávku 2x 1 lžička ječmene a 2x 10 tabletek chlorelly za den.

Shodou okolností jsem byl celý týden předtím nachlazený, lehká viróza, a když jsem začal, nebyl jsem ještě zcela zdráv.
Druhý den užívání se můj stav poněkud zhoršil. Přišel suchý kašel, znovu se zvětšila rýma, přidalo se pálení v krku a v nosohltanu a začal jsem chrapět. Horší je to v noci a ráno, když se probudím.

Současně se léčím na reflux. Beru 20 mg Omeprazol 1x denně večer. Přesný nález je podezření na začátek syndromu Baretova jícnu.

Ty projevy jsou velmi podobné, jako silnější reflux a já si nejsem jistý, zda jde o zvýšený efekt refluxu (ať už z jakékoliv příčiny), pokračující viróza z minulého týdne, nebo reakci na začátek užívání ZP.

Pokud by šlo o reflux, zamenalo by to více žaludeční kyseliny v jícnu, tedy jeho intenzivnější leptání, zvýšené riziko nevratných změn.

Pro jistotu jsem dnes snížil dávku ZP na polovinu a počkám, jak se situace vyvine.

Jaké je Vaše doporučení? Mám se snažit dráždivý stav překonat, nebo pokračovat sníženou dávkou, nebo ji ještě dále snížit?
Děkuji, M.

Datum: 24.01.2018

Vložil: Jani

Titulek: Re: Nadměrné pálení žáhy po začátku užívání

Dobrý den, Mirku,

děkuji za dotaz. Toto je na osobní, alespoň telefonní, konzultaci.
Kontaktuje, prosím svého poradce, nebo mi zavolejte na uvedený telefon.

Přeji hodně zdraví!
Jani+

Datum: 04.07.2017

Vložil: nikola

Titulek: ekzem

Dobrý den,

nevím, zda můj dotaz patří sem ale už nevím, kam jinam bych se měla obrátit. Od dětství trpím atopickým ekzémem. Nyní jsem ve 33. týdnu těhotenství a neustále se mi ekzém zhoršuje. Všichni lékaři mi tvrdí, že musím nyní vydržet neboť jediné co by mi pomohlo jsou kortikoidy a léky, které nemohu v těhotenství užívat. Ekzém mám prakticky všude. Vyřadila jsem pečivo a mléčné výrobky ale nic nepomáhá. Nyní jsem se dočetla, že kombinace chlorella a zelený ječmen by mohla pomoci. Nejsem si jista, zda mohu v této fázi těhotenství tyto "superpotrraviny" zařadit. Popřípadě jak jinak nyní a v době kojení mohu s ekzémem bojovat? Budu vděčná za jakoukoliv radu.

Datum: 04.07.2017

Vložil: nikola

Titulek: Re: ekzem

nikola.micova@gmail.com

Datum: 11.07.2017

Vložil: Jani

Titulek: Re: Re: ekzem

Dobrý den, Niki,

odpověď máte v mailu.

Jani+

Datum: 26.05.2017

Vložil: Jana

Titulek: ječmen-green ways

dobrý den, chtěla bych se zeptat na správné dávkování ječmene od firmy green ways, jsem těhotná cca 7tt, užívám zelený ječmen 2-3 denně, ale ještě beru těhotenské vitamíny, proto jsem se chtěla zeptat, zda ječmen nesnížit na nižší dávku? Děkuji moc za radu, krásný den.

Datum: 23.06.2017

Vložil: Jani

Titulek: Re: ječmen-green ways

Dobrý den, Jani,

velmi doporučuji vedení Vašeho poradce, který Vám zboží prodal. Těhotenství je velmi citlivé a zátěžové období a podrobná individuální konzultace je nutná.

Přeji hodně pohody a zdraví.
Jani+

Datum: 24.04.2017

Vložil: Veronika

Titulek: Ječmen a chlorella, vliv na akné

Dobrý den, je mi 41 let a po úplném vysazení antikoncepce se mi rapidně zhoršila pleť a vyskytlo se mi akné. Chodím pravidelně každý měsíc na kosmetiku, pleť si denně čistím, ale bohužel mi nic nezabírá. Pomůže mi užívání ječmene společně s chlorellou na zlepšení pleti ? Ječmen jsem v minulosti užívala, ale díky antikoncepci (si myslím) jsem měla pleť bez problémovou. Teď jsem si společně s ječmenem objednala i chlorellu, jen nevím jestli mi společně pomůžou :) Děkuji za odpověď.

Datum: 25.05.2017

Vložil: Jani

Titulek: Re: Ječmen a chlorella, vliv na akné

Dobrý den, Veru,

Ječmen i Chlorella GW Vám jistě prospějí, je potřeba srovnat hormonální systém a čistit tělo a to právě oba zelené produkty Green Ways dělají velmi dobře.
O přesném dávkování se poraďte, prosím, se svým poradcem, případně pište na: jani.zikova@email.cz.

Přeji hodně pohody.
Jani+

Datum: 19.04.2017

Vložil: Monika

Titulek: Zelený ječmen

Dobrý den,
Mám takový dotaz. Přibližně mesic a týden jsem užívala zelený ječmen a chlorellu. Neměla jsem žádné potíže. Vše se ovšem změnilo, když jsem začala brát antibiotika. Měla jsem je pouze na týden, mezitím mi došel zelený ječmen a beru pouze chlorellu, ale už pátý den mám průjem a nevím, zda to může být způsobené tím, že jsem přestala brát zelený ječmen a mám pouze chlorellu. Potíže se objevily týden po dobraní antibiotik.
Předem děkuji za odpověď.

Datum: 25.05.2017

Vložil: Jani

Titulek: Re: Zelený ječmen

Dobrý den, Moni,

průjem je způsobený antibiotiky. Je potřeba k nim brát i probiotika, což je právě Chlorella. Záleží jakou dávku Chlorelly jste měla. Standardní preventivní dávka Chlorelly GW většinou vedlejší účinek antibiotik pokryje.

Více dotazu napište na: jani.zikova@email.cz

Přeji pohodový den.
Jani+

Datum: 23.01.2017

Vložil: Václav

Titulek: Vitamin K

Mám umělou mitrální srdeční chlopeň a americký výrobce chlopní varuje před nízkým "ředěním" krve kvůli vytváření usazenin na chlopni. Trvají výhradně na Warfarinu a hodnotách Quick testu v intervalu 2,5 - 3,5. Snažím se dodržovat doporučenou dietu, stálý, ale nízký příjem zeleniny, obsahující vitamín K. Ale pravidelně užívám denně lžíčku ječmene a cca do 20 pilulek chlorelly. Vzhledem k tomu, že jen obtížně a za pomoci zvýšené dosace Warfarinu či injekcí Fraxiparinu se přibližuji ke kýženému výsledku, ptám se: Má ječmen a chlorella vliv na srážlivost krve, resp. ovlivňují výsledky testu ? Předem děkuji za odpověď.

Datum: 25.01.2017

Vložil: Jani+

Titulek: Re: Vitamin K

Dobrý den,

děkuji za dotaz.
Ječmen a Chlorella nepřímo upravuje srážlivost krve na hodnoty, které jsou pro tělo ideální. Sledujte a zaznamenávejte si zlepšující se stav. Výsledky nebývají vždy rychlé.

U Vašeho dávkování je především důležité, aby vůbec nekolísalo a ideálně zelené potraviny GW brát každý den ve stejnou dobu.

Přeji hodně zdraví.
Jani Ziková
Odborné poradenství a prodej GW

Datum: 17.12.2016

Vložil: Petr

Titulek: RS

Dobrý den. Chci se zeptat. Jak je chlorella snášena při roztroušené skleroze. Beru Rebif 44, a nevím, jestli se to s těmy léky nemůže nějak tlouct. Doktor mi k tomu nedokázal nic říct. Moc děkuji

petr.such@seznam.cz

Datum: 14.01.2017

Vložil: Jani+

Titulek: Re: RS

Dobrý den, Petře,

děkuji za dotaz. Pošlu Vám do emailu příklad konkrétního zákazníka pro inspiraci.

Zelené potraviny jsou pro Vaši situaci určitě přínosem.

Přeji hodně zdraví!
Jani+

Datum: 28.11.2016

Vložil: Jana

Titulek: zelený ječmen

Mohu užívat zelený ječmen pokud užívám doživotně lék Warfarin?

Datum: 13.01.2017

Vložil: Jani+

Titulek: Re: zelený ječmen

Dobrý den, Jani,

děkuji za dotaz. Napište mi, prosím, na jani.zikova@email.cz a já Vám k tomu pošlu vyjádření od lékařky.

Přeji pohodový den.
Jani+

Datum: 25.11.2016

Vložil: Milan

Titulek: dotaz

prosím o radu. Má dcera má pravděpodobně nedostatek krvinek. Dělají se jí modřiny, kruhy pod očima, únava, závratě.


Myslíte, že by jí pomohly zelené potraviny.

Díky Milan

Datum: 13.01.2017

Vložil: Jani+

Titulek: Re: dotaz

Dobrý den, Milane,

děkuji za dotaz. Modřiny bývají hodně spojené s nedostatečným srážením krve. Kruhy pod očima a únava souvisí s ledvinami. Dcerce zelené potraviny GW rozhodně prospějí. Výhodou této značky je, že je naprosto bezpečná i pro děti.
Já sama dávám zelené potraviny všem svým třem dětem. Kromě toho, že bývají jen málokdy nemocní, nechodíme již na alergologii/imunologii.

Napište mi na jani.zikova@email.cz

Přeji pohodový den.
Jani+

Datum: 04.09.2016

Vložil: Veronika

Titulek: Chlorella po záruce

Dobrý den,mám doma půl sáčku chlorelly.která je 3 měsíce po záruce.Co s ní mám udělat?A dá se měsíc po záruce jíst ještě ječmen?Díky za odpověď.

Datum: 05.09.2016

Vložil: Jani

Titulek: Re: Chlorella po záruce

Dobrý den, Veru,

děkuji za dotaz. Bez ohledu na to, jaká je to značka, doporučuji vyhodit. Toto množství by už žádnou službu tělu neudělalo. Ječmen určitě vyhodit také.

Přeji příjemný den.
Jani+

Datum: 23.08.2016

Vložil: Anka

Titulek: diabetes I. typu

Dorbý den,

prosím o radu jak správně a v jakém množství užívat ječmen a chlorellu při onemocnění diabetus I. typu (píchám si 4krát denně inzulín).

Datum: 23.08.2016

Vložil: Anka

Titulek: Re: diabetes I. typu

Ještě můj email: anka.majerova@email.cz

Datum: 06.08.2016

Vložil: Martina

Titulek: Atopický ekzém

Dobrý den, od malička trpím AE nejhorší je to před menstruací,kdy mi skákají hormony. Asi půl roku zpět mi můj přítel objednával Noni,říkala jsem si že zase něco nového vyzkouším. Během užívání jsem neviděla žádné zlepšení a tak jsem přestala a zkoušeli jsme dál. Na další ránu přišla homeopatie. Ze začátku to byla katastrofa,nevěděla jsem si rady,po 3-4 měsících užívání jsem to přestala užívat. A nedávno jsem se dočetla o mladém ječmenu a chlorelle,vlastně s tím přišel zase přítel. Objednala jsem produkty od značky GW a užívám 7 dní a opět vidím zhoršení ekzému a dočetla jsem se že bych měla mít nějakého poradce,začala jsem tedy s velmi malými dávkami, ale dnes si myslím že mi to nějak nesedí. Hledala jsem na stránkách z kterých jsem to objednávala a žádné poradentsví jsem nenašla. Tak se chci zeptat zda s tím máte nějaké zkušenosti,s dávkováním na míru.
Budu ráda za každou vaši odpověď,zatím děkuji

Datum: 11.08.2016

Vložil: Jani

Titulek: Re: Atopický ekzém

Dobrý den, Marti,

děkuji za dotaz. K tomu, co píšete dochází docela často. Zelené potraviny bez kvalitního poradenství je jako auto bez klíčků. Navrhuji krátce si zavolat, poprosím o Vaše číslo a probereme Vaši situaci individuálně: jani.zikova@email.cz

S láskou Jani+

Datum: 18.07.2016

Vložil: Michaela

Titulek: Zhoršení AE

Dobrý den,
Mám AE hlavně na dlaních a prstech.Začala jsem brát Chlorellu a ječmen před týdnem a už 4. den jsem měla docela výrazné zhoršení a to i na některých místech jinde po těle, spíše to jsou takové mapky. Dávkování mám 3krát 5 tabletek chlorelly denně a 2krát denně lžička Ječmene.
Chtěla jsem se tedy zeptat zda jde jen o přechodný stav detoxikace a zda je dávkování přiměřené a nemám ubrat?
Děkuji mockrát za odpověď a přeji hezký den.
Michaela

Datum: 11.08.2016

Vložil: Jani

Titulek: Re: Zhoršení AE

Dobrý den, Míši,

ano, je to přechodný stav. Úpravy dávkování jsou u AE velmi důležité, projevy, které píšete se objevují ve vlnách. Navrhuji to krátce probrat telefonicky. Je důležité, kde zelené potraviny nakupujete a zda máte zkušeného poradce k zakoupeným potravinám. Můj email je: jani.zikova@email.cz

S láskou Jani+

Datum: 16.07.2016

Vložil: Gabi

Titulek: Funkční porucha trávení

Dobrý den,
mám funkční poruchu žaludku a střev a zpomalené trávení, nadýmání, zácpy, téměř neustále mě bolí žaludek nebo mám nafouklé břicho. Také jsem chodokrevná a mám nízkou hladinu železa a vitamínu D, i když je doplňuji tabletami a kapkami.Dle info lékařů není na to v oblasti klasické medicíny žádná pomoc.
Asi před dvěma roky, v době, kdy jsem problémy s trávením neměla, ale padaly mi vlasy, jsem na doporučení kamarádky brala Chlorellu a Zelený ječmen od Greenways. Zpočátku jsem se cítila dobře, ale asi po půl roce mě začal hrozně bolet žaludek. Lekla jsem se a oboje jsem hned vysadila. Brala jsem léky a žaludek se uklidnil. Nyní už rok mám výše zmíněné problémy s trávením. Už nevím, co mám dělat. Napadlo mě znovu zkusit chlorellu, ale nevím kolik a jestli je to pro mne vhodné. Můžete mi prosím poradit?

Datum: 11.08.2016

Vložil: Jani

Titulek: Re: Funkční porucha trávení

Dobrý den, Gábi,
děkuji za dotaz. Je to vhodné, ale je potřeba velmi mít dobré vedení. Navrhuji si zavolat a krátce to probrat. Napište mi případně na email Vaše číslo: jani.zikova@email.cz

S láskou Jani+

Datum: 20.06.2016

Vložil: Šárys

Titulek: Ekzem

Dobry den, mela jsem ekzem 20 let, nahradila ho velmi silna alergicka ryma (ted asi 15 let a stale pretrvava, ucpany nos a svedive oci od kvetna do srpna). Ale. Rada bych od toho zachranila svou dceru, 4 roky, ktera to ma po me. Uz pres rok ma atopicky ekzem. Svedi, hlavne v noci si ho rozskrabe do krve, nalada a psychika narocna. Ma dietu. Bez vajec, bez mleka. V testech alergickych vysly jen vejce. Ted mela prujem dost silny nejspis v navaznosti na ockovani Priorix. Chci tim poukazat, ze behem asi 5 denniho prujmu se organismus pekne procistil a ekzem byl velmi zklidneny, krasna skoro uzdravena kuzicka. Po prujmu vse naskakalo zpet. Tak urcite potrebuje nase dcera procistit. Nevim v jake mire je chlorella a mlady jecmen doporucen pro deti, jak dlouho a v jakem davkovani. Je potreba obojiho? Nebo neco jineho? Jsme bezradni. Taky aby to vubec pozrela. Dekuji za odpoved.

Datum: 30.06.2016

Vložil: Jani+

Titulek: Re: Ekzem

Dobrý den, Šári,
děkuji za dotaz, Ječmen a Chlorella GW nabízí řešení. Ráda bych si s Vámi zavolala. Napište mi prosím Vaše číslo na email: janca.zikova@email.cz

Probereme Vaše téma a vysvětlím Vám možnosti a celé téma děti a zelené potraviny.

Mějte se pěkně.
Jani+

Datum: 04.06.2016

Vložil: Vlasta

Titulek: Dotaz na užívání Chlorelly

Dobrý den,jsem léčená inzulínem 3x denně a užívám již delší dobu Chlorellu 2x denně 3tbl. jen dle rady ostatních.
Prosím o doporučení dávkování,ráda bych ji užívala dlouhodobě.Děkuji moc za odpověď.Vlasta Černá email vastina@seznam.cz

Datum: 06.06.2016

Vložil: Jani+

Titulek: Re: Dotaz na užívání Chlorelly

Dobrý den, Vlasti,
napslala jsem Vám email.

S láskou Jani+čka

Datum: 15.05.2016

Vložil: Dana

Titulek: Diabetik

Dobry den, jsem diabeticka 2.typu 3x denne na inzulinu, jak dalece muzu uzivat zelene potraviny, aby se mi nesnizily, pripadne nezvysily hodnoty cukru? Je vubec mozne, ze by se v budoucnu hladina cukru srovnala? Diabetickou jsem se stala po operaci slinivky, dekuji za odpoved.

Datum: 18.05.2016

Vložil: Janča

Titulek: Re: Diabetik

Dobrý den, Dani,
děkuji za dotaz. Ráda Vám do emailu pošlu podrobnější informace.
Velmi důležité je hlavně nekoupit jinou značku než Green Ways. To Vám později více přiblížím v článku, který pro své klienty připravuji.

Pěkný den.
Janča (janca.zikova@email.cz)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek