Vložte svůj DOTAZ a Váš E-MAIL, odpověď přijde i do schránky

Datum: 28.04.2019

Vložil: Marcela

Titulek: Správné užávání léků

Dobrý den, potřebovala bych radu ohledně správného užívání léků a doplňků zelených potravin. Chlorellu jsem již užívala několikrát během posledních let a vždy to bylo k dobrému.
Nyní ale musím brát euthyrox kvůli autoimunitního onemocnění štítné žlázy (ráno na lačno) a Omeprazol a Itoprid kvůli problémům se zanícenáým jícnem a žaludkem (beru zhruha dvě hodiny po euthyroxu, pak půl hodiny počkám a pak až snídám). Chci opět zařadit zelené potraviny do jídelníčku za účelem snížit poté, pokud by bylo možno chemické léky.
Je třeba odstup zelelých potravin od výše uvedených léků ? Jestli ano, jak tedy brát ZP, chtěla bych-li brát 2x denně Chlorellu+SpirulinaBarley.
Předem děkuji za odpověď buď zde či na email. marcelamap@seznam.cz

Datum: 16.05.2019

Vložil: Jana

Titulek: Re: Správné užávání léků

Dobrý den, Marci,
má důvěra je pouze ve značku Green Ways, vím, jaké je zákulisí pěstování, balení, skladování a neustálé testování na nepřítomnost škodlivých látek, které jinak nikdo nesleduje.
Pravidlo je min. 1 hodinu od léků. Aby se nepotkaly v žaludku. Ranní dávku zelených potravin GW doporučuji svým klientům si brát až po snídani, případně před svačinou, tak 15-30 min. Je dobré si nastavit pohodlný způsob, aby Vás užívání zelených potravin příliš nezatěžovalo. Dlouhodobě byste pak možná tento nový zvyk neudržela.

Pěkný den.
Jana

Datum: 02.04.2019

Vložil: Alena

Titulek: Antibiotika

Dobrý den, byly mi nalezeny plicní chlamydie a užívám 3 týdny antibiotika Klacid. Jaké je ideální užívání produktů GW s antibiotiky? (normálně beru 2 vrchovaté lžičky ječmenu a cca 20 chlorell. Děkuji za odpověď.

Datum: 16.05.2019

Vložil: Jana

Titulek: Re: Antibiotika

Dobrý den, Ali,
ano, to, co uvádíte, je standardní dávkování GW. Přidala bych Chlorellu a to celkově na 30-40 za den.

Pěkný den.
Jana

Datum: 26.02.2019

Vložil: Nikol

Titulek: Zhoršení

Dobrý den, je možné aby se zhoršila plet a projevy lupénky po 3 dnech užívání ječmenu? Děkuji.

Datum: 16.05.2019

Vložil: Jana

Titulek: Re: Zhoršení

Dobrý den, Nikol,
ano, je to možné a zcela přirozené. Po pár dnech to odezní, svým klientům doporučuji upravu dávkování, trochu snížit a po odeznění opět návrat k původnímu dávkování.
Pokud zboží máte od firmy GW, úkolem prodejce je i poskytnout Vám veškeré informace.

Pěkný den.
Jana

Datum: 31.07.2018

Vložil: Vítek

Titulek: Astma

Dobrý den , chtěl jsme se zeptat jestli můžu užívat i když trpím astmatem . Díky za info.

Datum: 08.02.2019

Vložil: Jana Z.

Titulek: Re: Astma

Dobrý den, Vítku,
ano, právě proto, že máte astma, je velmi prospěšné zelené potraviny GW používat.

Přeji hodně zdraví.
Jana

Datum: 10.02.2018

Vložil: Lucie K.

Titulek: Homeopatika a jecmen sa chlorellou

Dobry den.
Dcera ma zjistenou alergii na roztoce a zrejme plisne a nektere leky. Vydali jsme se cestou homeopatik nezli leku. Do toho dcere bere 20 tbl. chlorelly a 2x denne trictvrte lzicky jecmene. Vim ze mezi uzivanim chlorelly a beznych leku by mela byt hodina pauzy, ale pkati toto i u homeopatik? A co jecmen, ten nic nerusi? Mame asi tak 3 druhy homeopatik a do toho brat jecmen s, chlorellou neni mozne ve vsedni den kdyz dcera chodi do skolky dost dobre zkloubit. Tak pokud byste mohla doporučit jak casove zkombinovat. Mnohokrat dekuji.
pipiskova@volny.cz

Datum: 08.02.2019

Vložil: Jana Z.

Titulek: Re: Homeopatika a jecmen sa chlorellou

Dobrý den, Luci,
ozvěte se mi, prosím, na uvedené telefonní číslo.

Přeji hodně zdraví.
Jana

Datum: 21.12.2017

Vložil: Martina

Titulek: Rexlux jícnu

Dobrý den,muzu se zeptat zda se doporučuje užívat chlorelu a ječmen na chronicky reflux jícnu? Chtěla bych obtíže zmírnit či vylepšit. Děkuji moc za radu.

Datum: 24.01.2018

Vložil: Jani

Titulek: Re: Rexlux jícnu

Dobrý den, Marti,

děkuji za dotaz. Ano, změna životosprávy a vyladění organizmu do lepšího stavu, ve kterém tyto projevy a potíže odeznívají, v tom můžou zelené potraviny GW významně pomoct.

Přeji hodně zdraví!
Jani+

Datum: 08.11.2017

Vložil: Mirek

Titulek: Nadměrné pálení žáhy po začátku užívání

Začal jsem užívat ZP, od počátku standardní dávku 2x 1 lžička ječmene a 2x 10 tabletek chlorelly za den.

Shodou okolností jsem byl celý týden předtím nachlazený, lehká viróza, a když jsem začal, nebyl jsem ještě zcela zdráv.
Druhý den užívání se můj stav poněkud zhoršil. Přišel suchý kašel, znovu se zvětšila rýma, přidalo se pálení v krku a v nosohltanu a začal jsem chrapět. Horší je to v noci a ráno, když se probudím.

Současně se léčím na reflux. Beru 20 mg Omeprazol 1x denně večer. Přesný nález je podezření na začátek syndromu Baretova jícnu.

Ty projevy jsou velmi podobné, jako silnější reflux a já si nejsem jistý, zda jde o zvýšený efekt refluxu (ať už z jakékoliv příčiny), pokračující viróza z minulého týdne, nebo reakci na začátek užívání ZP.

Pokud by šlo o reflux, zamenalo by to více žaludeční kyseliny v jícnu, tedy jeho intenzivnější leptání, zvýšené riziko nevratných změn.

Pro jistotu jsem dnes snížil dávku ZP na polovinu a počkám, jak se situace vyvine.

Jaké je Vaše doporučení? Mám se snažit dráždivý stav překonat, nebo pokračovat sníženou dávkou, nebo ji ještě dále snížit?
Děkuji, M.

Datum: 24.01.2018

Vložil: Jani

Titulek: Re: Nadměrné pálení žáhy po začátku užívání

Dobrý den, Mirku,

děkuji za dotaz. Toto je na osobní, alespoň telefonní, konzultaci.
Kontaktuje, prosím svého poradce, nebo mi zavolejte na uvedený telefon.

Přeji hodně zdraví!
Jani+

Datum: 04.07.2017

Vložil: nikola

Titulek: ekzem

Dobrý den,

nevím, zda můj dotaz patří sem ale už nevím, kam jinam bych se měla obrátit. Od dětství trpím atopickým ekzémem. Nyní jsem ve 33. týdnu těhotenství a neustále se mi ekzém zhoršuje. Všichni lékaři mi tvrdí, že musím nyní vydržet neboť jediné co by mi pomohlo jsou kortikoidy a léky, které nemohu v těhotenství užívat. Ekzém mám prakticky všude. Vyřadila jsem pečivo a mléčné výrobky ale nic nepomáhá. Nyní jsem se dočetla, že kombinace chlorella a zelený ječmen by mohla pomoci. Nejsem si jista, zda mohu v této fázi těhotenství tyto "superpotrraviny" zařadit. Popřípadě jak jinak nyní a v době kojení mohu s ekzémem bojovat? Budu vděčná za jakoukoliv radu.

Datum: 04.07.2017

Vložil: nikola

Titulek: Re: ekzem

nikola.micova@gmail.com

Datum: 11.07.2017

Vložil: Jani

Titulek: Re: Re: ekzem

Dobrý den, Niki,

odpověď máte v mailu.

Jani+

Datum: 26.05.2017

Vložil: Jana

Titulek: ječmen-green ways

dobrý den, chtěla bych se zeptat na správné dávkování ječmene od firmy green ways, jsem těhotná cca 7tt, užívám zelený ječmen 2-3 denně, ale ještě beru těhotenské vitamíny, proto jsem se chtěla zeptat, zda ječmen nesnížit na nižší dávku? Děkuji moc za radu, krásný den.

Datum: 23.06.2017

Vložil: Jani

Titulek: Re: ječmen-green ways

Dobrý den, Jani,

velmi doporučuji vedení Vašeho poradce, který Vám zboží prodal. Těhotenství je velmi citlivé a zátěžové období a podrobná individuální konzultace je nutná.

Přeji hodně pohody a zdraví.
Jani+

Datum: 24.04.2017

Vložil: Veronika

Titulek: Ječmen a chlorella, vliv na akné

Dobrý den, je mi 41 let a po úplném vysazení antikoncepce se mi rapidně zhoršila pleť a vyskytlo se mi akné. Chodím pravidelně každý měsíc na kosmetiku, pleť si denně čistím, ale bohužel mi nic nezabírá. Pomůže mi užívání ječmene společně s chlorellou na zlepšení pleti ? Ječmen jsem v minulosti užívala, ale díky antikoncepci (si myslím) jsem měla pleť bez problémovou. Teď jsem si společně s ječmenem objednala i chlorellu, jen nevím jestli mi společně pomůžou :) Děkuji za odpověď.

Datum: 25.05.2017

Vložil: Jani

Titulek: Re: Ječmen a chlorella, vliv na akné

Dobrý den, Veru,

Ječmen i Chlorella GW Vám jistě prospějí, je potřeba srovnat hormonální systém a čistit tělo a to právě oba zelené produkty Green Ways dělají velmi dobře.
O přesném dávkování se poraďte, prosím, se svým poradcem, případně pište na: jani.zikova@email.cz.

Přeji hodně pohody.
Jani+

Datum: 19.04.2017

Vložil: Monika

Titulek: Zelený ječmen

Dobrý den,
Mám takový dotaz. Přibližně mesic a týden jsem užívala zelený ječmen a chlorellu. Neměla jsem žádné potíže. Vše se ovšem změnilo, když jsem začala brát antibiotika. Měla jsem je pouze na týden, mezitím mi došel zelený ječmen a beru pouze chlorellu, ale už pátý den mám průjem a nevím, zda to může být způsobené tím, že jsem přestala brát zelený ječmen a mám pouze chlorellu. Potíže se objevily týden po dobraní antibiotik.
Předem děkuji za odpověď.

Datum: 25.05.2017

Vložil: Jani

Titulek: Re: Zelený ječmen

Dobrý den, Moni,

průjem je způsobený antibiotiky. Je potřeba k nim brát i probiotika, což je právě Chlorella. Záleží jakou dávku Chlorelly jste měla. Standardní preventivní dávka Chlorelly GW většinou vedlejší účinek antibiotik pokryje.

Více dotazu napište na: jani.zikova@email.cz

Přeji pohodový den.
Jani+

Datum: 23.01.2017

Vložil: Václav

Titulek: Vitamin K

Mám umělou mitrální srdeční chlopeň a americký výrobce chlopní varuje před nízkým "ředěním" krve kvůli vytváření usazenin na chlopni. Trvají výhradně na Warfarinu a hodnotách Quick testu v intervalu 2,5 - 3,5. Snažím se dodržovat doporučenou dietu, stálý, ale nízký příjem zeleniny, obsahující vitamín K. Ale pravidelně užívám denně lžíčku ječmene a cca do 20 pilulek chlorelly. Vzhledem k tomu, že jen obtížně a za pomoci zvýšené dosace Warfarinu či injekcí Fraxiparinu se přibližuji ke kýženému výsledku, ptám se: Má ječmen a chlorella vliv na srážlivost krve, resp. ovlivňují výsledky testu ? Předem děkuji za odpověď.

Datum: 25.01.2017

Vložil: Jani+

Titulek: Re: Vitamin K

Dobrý den,

děkuji za dotaz.
Ječmen a Chlorella nepřímo upravuje srážlivost krve na hodnoty, které jsou pro tělo ideální. Sledujte a zaznamenávejte si zlepšující se stav. Výsledky nebývají vždy rychlé.

U Vašeho dávkování je především důležité, aby vůbec nekolísalo a ideálně zelené potraviny GW brát každý den ve stejnou dobu.

Přeji hodně zdraví.
Jani Ziková
Odborné poradenství a prodej GW

Datum: 17.12.2016

Vložil: Petr

Titulek: RS

Dobrý den. Chci se zeptat. Jak je chlorella snášena při roztroušené skleroze. Beru Rebif 44, a nevím, jestli se to s těmy léky nemůže nějak tlouct. Doktor mi k tomu nedokázal nic říct. Moc děkuji

petr.such@seznam.cz

Datum: 14.01.2017

Vložil: Jani+

Titulek: Re: RS

Dobrý den, Petře,

děkuji za dotaz. Pošlu Vám do emailu příklad konkrétního zákazníka pro inspiraci.

Zelené potraviny jsou pro Vaši situaci určitě přínosem.

Přeji hodně zdraví!
Jani+

Datum: 28.11.2016

Vložil: Jana

Titulek: zelený ječmen

Mohu užívat zelený ječmen pokud užívám doživotně lék Warfarin?

Datum: 13.01.2017

Vložil: Jani+

Titulek: Re: zelený ječmen

Dobrý den, Jani,

děkuji za dotaz. Napište mi, prosím, na jani.zikova@email.cz a já Vám k tomu pošlu vyjádření od lékařky.

Přeji pohodový den.
Jani+

Datum: 25.11.2016

Vložil: Milan

Titulek: dotaz

prosím o radu. Má dcera má pravděpodobně nedostatek krvinek. Dělají se jí modřiny, kruhy pod očima, únava, závratě.


Myslíte, že by jí pomohly zelené potraviny.

Díky Milan

Datum: 13.01.2017

Vložil: Jani+

Titulek: Re: dotaz

Dobrý den, Milane,

děkuji za dotaz. Modřiny bývají hodně spojené s nedostatečným srážením krve. Kruhy pod očima a únava souvisí s ledvinami. Dcerce zelené potraviny GW rozhodně prospějí. Výhodou této značky je, že je naprosto bezpečná i pro děti.
Já sama dávám zelené potraviny všem svým třem dětem. Kromě toho, že bývají jen málokdy nemocní, nechodíme již na alergologii/imunologii.

Napište mi na jani.zikova@email.cz

Přeji pohodový den.
Jani+

Datum: 04.09.2016

Vložil: Veronika

Titulek: Chlorella po záruce

Dobrý den,mám doma půl sáčku chlorelly.která je 3 měsíce po záruce.Co s ní mám udělat?A dá se měsíc po záruce jíst ještě ječmen?Díky za odpověď.

Datum: 05.09.2016

Vložil: Jani

Titulek: Re: Chlorella po záruce

Dobrý den, Veru,

děkuji za dotaz. Bez ohledu na to, jaká je to značka, doporučuji vyhodit. Toto množství by už žádnou službu tělu neudělalo. Ječmen určitě vyhodit také.

Přeji příjemný den.
Jani+

Datum: 23.08.2016

Vložil: Anka

Titulek: diabetes I. typu

Dorbý den,

prosím o radu jak správně a v jakém množství užívat ječmen a chlorellu při onemocnění diabetus I. typu (píchám si 4krát denně inzulín).

Datum: 23.08.2016

Vložil: Anka

Titulek: Re: diabetes I. typu

Ještě můj email: anka.majerova@email.cz

Datum: 06.08.2016

Vložil: Martina

Titulek: Atopický ekzém

Dobrý den, od malička trpím AE nejhorší je to před menstruací,kdy mi skákají hormony. Asi půl roku zpět mi můj přítel objednával Noni,říkala jsem si že zase něco nového vyzkouším. Během užívání jsem neviděla žádné zlepšení a tak jsem přestala a zkoušeli jsme dál. Na další ránu přišla homeopatie. Ze začátku to byla katastrofa,nevěděla jsem si rady,po 3-4 měsících užívání jsem to přestala užívat. A nedávno jsem se dočetla o mladém ječmenu a chlorelle,vlastně s tím přišel zase přítel. Objednala jsem produkty od značky GW a užívám 7 dní a opět vidím zhoršení ekzému a dočetla jsem se že bych měla mít nějakého poradce,začala jsem tedy s velmi malými dávkami, ale dnes si myslím že mi to nějak nesedí. Hledala jsem na stránkách z kterých jsem to objednávala a žádné poradentsví jsem nenašla. Tak se chci zeptat zda s tím máte nějaké zkušenosti,s dávkováním na míru.
Budu ráda za každou vaši odpověď,zatím děkuji

Datum: 11.08.2016

Vložil: Jani

Titulek: Re: Atopický ekzém

Dobrý den, Marti,

děkuji za dotaz. K tomu, co píšete dochází docela často. Zelené potraviny bez kvalitního poradenství je jako auto bez klíčků. Navrhuji krátce si zavolat, poprosím o Vaše číslo a probereme Vaši situaci individuálně: jani.zikova@email.cz

S láskou Jani+

Datum: 18.07.2016

Vložil: Michaela

Titulek: Zhoršení AE

Dobrý den,
Mám AE hlavně na dlaních a prstech.Začala jsem brát Chlorellu a ječmen před týdnem a už 4. den jsem měla docela výrazné zhoršení a to i na některých místech jinde po těle, spíše to jsou takové mapky. Dávkování mám 3krát 5 tabletek chlorelly denně a 2krát denně lžička Ječmene.
Chtěla jsem se tedy zeptat zda jde jen o přechodný stav detoxikace a zda je dávkování přiměřené a nemám ubrat?
Děkuji mockrát za odpověď a přeji hezký den.
Michaela

Datum: 11.08.2016

Vložil: Jani

Titulek: Re: Zhoršení AE

Dobrý den, Míši,

ano, je to přechodný stav. Úpravy dávkování jsou u AE velmi důležité, projevy, které píšete se objevují ve vlnách. Navrhuji to krátce probrat telefonicky. Je důležité, kde zelené potraviny nakupujete a zda máte zkušeného poradce k zakoupeným potravinám. Můj email je: jani.zikova@email.cz

S láskou Jani+

Datum: 16.07.2016

Vložil: Gabi

Titulek: Funkční porucha trávení

Dobrý den,
mám funkční poruchu žaludku a střev a zpomalené trávení, nadýmání, zácpy, téměř neustále mě bolí žaludek nebo mám nafouklé břicho. Také jsem chodokrevná a mám nízkou hladinu železa a vitamínu D, i když je doplňuji tabletami a kapkami.Dle info lékařů není na to v oblasti klasické medicíny žádná pomoc.
Asi před dvěma roky, v době, kdy jsem problémy s trávením neměla, ale padaly mi vlasy, jsem na doporučení kamarádky brala Chlorellu a Zelený ječmen od Greenways. Zpočátku jsem se cítila dobře, ale asi po půl roce mě začal hrozně bolet žaludek. Lekla jsem se a oboje jsem hned vysadila. Brala jsem léky a žaludek se uklidnil. Nyní už rok mám výše zmíněné problémy s trávením. Už nevím, co mám dělat. Napadlo mě znovu zkusit chlorellu, ale nevím kolik a jestli je to pro mne vhodné. Můžete mi prosím poradit?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek