Vložte svůj DOTAZ a Váš E-MAIL, odpověď přijde i do schránky

Datum: 02.10.2014

Vložil: Jana Z.

Titulek: Re: Re: Re: dávkování chlorelly

To nízké dávkování bylo myšlené pro dceru. Pro dospělého je to, přesně jak uvádíte, 2x10 Chlorell GW. Vřele doporučuji z bio-logického hlediska i Ječmen GW.

Krásný den!
Jana Z.

Datum: 16.07.2014

Vložil: Hanka

Titulek: keratosis

dcera má alergii na mléko a keratosis pillaris, má 22 měsíců. je kojená, obě jsme na dietě bez mléka. Můžete nám něco doporučit? Trápí nás hlavně ten ekzém...Děkuji

Datum: 20.07.2014

Vložil: Jana Z.

Titulek: Re: keratosis

Dobrý den, Hani,
alergie při užívání zelených potravin GW mají ústupnou tendenci, mírní se projevy a extrémní varianty se mění na lehčí. Já sama mám lehkou keratosis bez červenání, při užívání Ječmene a Chlorelly se celkově kožní problémy upravují do mírného stavu a z dlouhodobého pohledu mizí.
Hodně zdraví! :o)
Jana

Datum: 30.05.2014

Vložil: Eva

Titulek: Jak správně užívat u dcery

Dobrý den,
prosím o radu ohledně mé dcery 3 roky. Rozhodli jsme se jí dávat ječmen a Chlorellu, teď ale mám dilema jak správně užívat? Dáváme ráno na lačno z alegrologie broncho-vaxon je alergická a má sníženou imunitu. Vím, že mezi léky a ječmenem je hodinová pauze, ale obojí se bere na lačno a nemůžu dcerku nechat hladovou. Děkuji za odpověď. Eva

Datum: 02.06.2014

Vložil: Jana

Titulek: Re: Jak správně užívat u dcery

Dobrý den, Evi,
potom doporučuji ranní dávku dávat před dopolední svačinou. Bude to již cca 2 hodiny od snídaně. Uvidíte, že časem tyto léky postupně snížíte a vysadíte a tím se Vám to vše zjednoduší :o) Standardně se doba pro snížení a odstranění alergie pohybuje 1-2 roky. Posílení imunity nastupuje mnohem rychleji - dle mé vlastní zkušenosti s malými dvojčátky 6-9 měsíců :) Také začali ve třech letech.
Hodně zdraví.
Jana

Datum: 16.05.2014

Vložil: Jirka

Titulek: Jak správně aplikovat mladý ječmen?

Ahoj, chci se ještě zeptat, jak by měl správně aplikovat mladý ječmen dospělý zdravý člověk? Kolik dávek denně? Beru dopoledne 8 tablet chlerelly a odpoledne také 8. A je pravda, že se mladý ječmen nesmí nabírat kovovou lžičkou? Díky:-)

Datum: 18.05.2014

Vložil: Jana

Titulek: Re: Jak správně aplikovat mladý ječmen?

Ahoj Jirko,
nejlépe kousat, trávení tak začne už v ústech, tzn. vyšší účinky, zubní kámen mizí ... Ječmen ráno (na lačno) a večer (před spaním) 1 lžičku, ano pouze plastovou. Chlorell můžete mít i 2x10. Užívat současně, Ječmen i Chlorellu - podporují se v účincích. Pouze přípomíním, že veškerá doporučení se týkají pouze značky Green Ways (bezpečné a účinné).
Přeji hodně zdraví :)
Jana

Datum: 14.05.2014

Vložil: Viktoriya Polyak

Titulek: menopauza

Dobrý den. Pomáhá Chlorella v přechodu? jak? Děkují za odpověď.

Datum: 14.05.2014

Vložil: Jana

Titulek: Re: menopauza

Dobrý den, Viktoriya,
s ukončením menstruace tělo ztrácí významný kanál pro zbavování se odpadních látek - kyselin - ty způsobují záněty a jak je známo, zánět se projevuje horkostí = návaly horka. Nedostatek estrogenu významně rozhodí hormonální systém a tím i psychiku - tyto oblasti spolu úzce souvisí. Nedostatek estrogenu navíc ovlivňuje tvorbu osteoporózy. Podpořit tělo v této době znamená balancovat hormonální systém díky adaptogenům v Ječmenu a Chlorelle GW = podpořit tělo, aby si pomohlo samo, každé tělo to umí a VELMI dobře! Dále podpořit mineralizaci těla - oba produkty obsahují velké množství vysoce vstřebatelného vápníku. Podpořit komplexní detoxikaci a tím vynahradit funkci, kterou měla menstruace. Ve výsledků objevíte mnohem více benefitů, které pozitivně ovlivní Vaše zdraví. Používání pouze Chlorelly by naopak mohlo uspíšit nástup osteoporózy. Ječmen dokončuje detoxikační fázi a navíc je silně protizánětlivý. Brzy si budete moci přečíst článek o tom, proč Ječmen a Chlorella Green Ways jsou nejúčinnější a cenově nejvýhodnější zároveň.
Přeji hodně pohody :o)
Jana

Datum: 10.05.2014

Vložil: andy

Titulek: CHlorella

Asi měsíc užívam chlorellu a ted co se dostavily měsíčky tak mam vyrazny nevolnosti i bolesti před uživanim to byli jen lehky bolesti břicha muže to stim souviset?děkuji

Datum: 12.05.2014

Vložil: Jana

Titulek: Re: CHlorella

Dobrý den, Andy,
s velkou pravděpodobností to souvisí. Chlorella se stará o detoxikaci a krvácení je jedním z kanálů, kterým se špatné látky odvádí pryč. Proto teď probíhá bouřlivěji. Navíc ne všechny Chlorelly na trhu jsou bezpečné. Potíže mohou s touto nekvalitou souviset. Mým klinetům navíc nikdy nenechávám Chlorellu bez Ječmene. Ječmen eliminuje demineralizaci jako důsledek nekomplexní detoxikace a především zmírňuje samotné projevy detoxikace. Doporučení tedy je, snížit dávky Chlorelly, asi o 1/3 - 1/2, min teď po dobu menstruace a až potíže ustoupí, zase se k původním dávkám vrátit. Postupně přidat plné dávky kvalitního Ječmene.
Přeji pěkný den a hodně zdraví :o)
Jana

Datum: 18.04.2014

Vložil: Monika

Titulek: roztroušená skleroza

Dobrý den,mám dotaz zda ječmen a chlorela mohou pomoci při tomto onemocnění děkuji

Datum: 19.04.2014

Vložil: Jana Z.

Titulek: Re: roztroušená skleroza

Dobrý den, Moni, mám v péči několik zákazníků s touto diagnozou. Ječmen a Chlorella výrazně zpomalují progres a stabilizují zdravotní stav. Výrazně eliminují vedlejší účinky léků a injekcí, které je nutné aplikovat. Na roztroušenou sklerozu máme dokonce studii. Mohu Vam ji poslat ...
Pekné Velikonoce :o)
Jana

Datum: 19.02.2014

Vložil: Jara

Titulek: Zaludek

Uzivam Chlorellu i jecmen uz 10 tydnu. Mam po celou dobu uzivani zacpu, coz jsem nikdy nemela. Posledni 3 tydny mne boli temer denne zaludek. Po uziti zelene stravy se mi na chvili ulevi, ale bolest se vraci. Neuzivam zadne leky. Muzete mi napsat co se mnou deje?

Datum: 20.02.2014

Vložil: Jana Z.

Titulek: Re: Zaludek

Dobrý den, Jarko,
predpokladam, ze mate znacku GW. Zacpu muze zpusobit nedostek tekutin, melo by to byt alespon 1,5 litru. V pripade, ze pijete dost, doporucuji snizit mnozstvi Chlorelly na 1/2. Jecmen take snizte na 1/2 kvuli tomu zaludku a dávejte si to alespon do 1,5 dcl, pijte pomalu a ustech promichejte se slinami. A sledujte, co se zmeni, behem tydne byste mohla zaznamenat zlepseni. V zaludku mohl byt nejaky zanet (o kterem treba nevite) a reaguje na zasadity Jecmen. V tele se nam casto ozve to misto, kde je problem. Jedna vecna poznamka: poradce, ktery Vam zbozi prodal, má povinnost poskytnout Vám poradenství. Tesí me, ze se s důverou obracite na mne :o) Dekuji.
Drzim palce, at je brzy lepe!
Jana

Datum: 20.02.2014

Vložil: Jana Z.

Titulek: Re: Re: Zaludek

Za tyden mi prosim napiste, jak se situace zmenila. Dekuji. Jana Z.

Datum: 11.02.2014

Vložil: Anet

Titulek: CHlorella

Jeste se se obracim na Janičku z jednim dotazem:) nekde jsem četla že lide kteří trpí na zvýšení sražlivosti krve by nemely uzivat chlorellu jelikož hrozí Trombóza co je na tom pravdy? diky:)

Datum: 18.02.2014

Vložil: Jana Z.

Titulek: Re: CHlorella

Dobrý den, Anet,
mám v péči dva zákazníky s Warfarinem a u obou došlo k výraznému zlepšení - jednou ke snížení léků a podruhé k úplnému vysazení. Ovšem oba mají nejen Chlorellu ale i Ječmen. Zákazníkům tyto produkty naopak výrazně prospívají. I přes tolik diskutovaný vitamín K. Dochází k celkové rovnováze krevního systému a to i u paramentru krevní srážlivosti.
Pěkný den a hodně zdraví :o)
Jana Z.

Datum: 05.02.2014

Vložil: Anet

Titulek: CHlorella

Hezký den mam dotaz na chlorellu zda je u ní nutný např.měsiční pauza uživaní jako u jinych připravku? Diky:)

Datum: 06.02.2014

Vložil: Jana Z.

Titulek: Re: CHlorella

Dobrý den, Anet,
není nutná a ani žádoucí, pravidelnost je zde velmi důležitá. Vynechávky tělo spíše zatěžují a vyčerpávají. "Nutné" je mít ječmenný nápoj ke chlorelle, aby detoxikace probíhala komplexně.
Krásný den a hodně zdraví! :o)
Jana Z.

Datum: 29.11.2013

Vložil: Helena he.ze@seznam.cz

Titulek: hemeroidy

Muž je po operaci vnitřních hemeroidů, před operací jsme užívali chlorellu, může po operaci opět navázat....
Děkuji.

Datum: 01.12.2013

Vložil: Jana Z.

Titulek: Re: hemeroidy

Dobrý den, Heleno,
jakmile jsou všechny rány zhojeny, je to maximálně žádoucí. Nastoupávat se však musí velmi pomalu. V případě chlorelly mám na mysli Chlorellu GW, jedině ta je vhodná k doživotnímu užívání. Jen Chlorella však není dostačující jako prevence opakování tohoto problému. Jak už manžel zjistil, diky nutnosti operace. Ječmen GW přesně doplňuje účinky Chlorelly GW tak, aby byly odstraněny přičiny vzniku hemoroidů. Chlorella si např. neporadí se zácpou. Pokud se problém neřeší komplexně, přetrvává nadále. V té komplexnosti je síla. Je potřeba dát do pořádku cévní systém a dosáhnout rovnováhy střev. Pokud máte poradce pro zelené potraviny, promluvte s ním na dané téma více do hloubky.
Přeji hodně zdraví! :o) Jana Z.

Datum: 11.09.2013

Vložil: Sara

Titulek: zavodneni

dobry den,mam spatny lymfatycky system..je tento produkt mi schopen pomoci odvodnit se..

Datum: 18.09.2013

Vložil: Jana

Titulek: Re: zavodneni

Dobrý den, Sáro, děkuji za dotaz. Příčina poruchy lymfatického systému je různá a proto hledání příčiny není snadné. U Ječmene s Chlorellou je příjemné to, že my nemusíme po ničem pátrat. Oba zelené produkty uvádí do rovnováhy veškeré tělní systémy, a pro Vás bude klíčový krevní a lymfatický systém. Příčiny se většinou různě kombinují, nebude zde pravděpodobně jen jedna. Stupeň zanesení organizmu zde hraje také významou roli. To je úkol především pro Chlorellu. Zavodňování organizmu je také důsledek nerovnováhy pH v těle. Mám řadu zkušeností s výzaným zlepšením otékajících nohou ať už po trombóze nebo po úraze kolena. Já sama s dalšími kamárádkami mám zkušenosti se zlepšením celulitidy. Zavodnění je s těmito zelenými produkty rozhodně řešitelné. Držím palce a těším se na případnou další komunikaci :o) Jana

Datum: 22.07.2013

Vložil: Ladin

Titulek: Tlak a cholesterol

Dobry den, nejakou dobu beru prásky na vysoky tlak a mám prý taky vysoky cholesterol. Jsou na to zelene potraviny? Dik.

Datum: 22.07.2013

Vložil: Jana

Titulek: Re: Tlak a cholesterol

Dobrý den, Laďo, oba zelené produkty obsahují kyslinu glutamovou. Pro tuto kyselinu byl prokázán inverzní vztah ke krevnímu tlaku. Tedy čím vyšší je přísun této aminokyseliny, tím více se krevní tlak posouvá k normě. Prospěšný účinek je vysvětlován dopadem na metabolismus látky zvané glutathion, který významně ovlivňuje tzv. oxidační proces způsobující velké množství civilizačních onemocnění. Kyselina glutamová může být navíc i zdrojem pro aminokyselinu nazývanou arginin (Chlorella ji dokonce obsahuje). Z té je v lidském těle vytvářen oxid dusnatý, plynná molekula ovlivňující cévní napětí. Chlorella má schopnost prevence před arterosklerózou a umí redukovat vysokou hladinu cholesterolu. Obsahuje více mastných kyselin než řada jiných ZP. Přibližně dvacet procent těchto mastných kyselin tvoří alfa-linolenická varianta omega-3, která čistí cévy a je jedním z možných důvodů, proč se Chlorella ukazuje tak účinná při redukci cholesterolu a při prevenci před arterosklerózou. Přeji hodně zdraví! Jana

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Přidat nový příspěvek