Reference a zkušenosti

Datum: 04.04.2015

Vložil: Kolemjdoucí

Titulek: Re: Re: Chlorella - nežádoucí účinky

Určitě můžu. Jelikož jsem aktivně zbaštil 10 tablet hned první den (polovina maximální dávky na obalu) a až pak zjistil, že se má najíždět postupně, tak jsem na 3 dny vysadil.

Toto se mi po 3 objevilo 3 dny po sobě, tak jsem radši vysadil úplně.

Zkusím kožní test a uvidíme. :-)

Děkuji za rady! :-)

Datum: 02.02.2015

Vložil: Hanka

Titulek: Prevence

Ahoj, chlorellu i ječmen jsem začala brát jako prevenci, ale protože se mi tyto výrobky od GW zdály předražené, hledala jsem na netu srovnání různých výrobců. Samozřejme GW vychází všude nejlépe, ale co mě překvapilo, bylo zjištění, že GW je pouze překupníkem a né výrobcem a že od stejného výrobce jako GW prodává produkty i firma Naturalis. Takže kvalita je úplně stejná, ale cenově je Naturalis mnohem levnější!!!
Kdo má problém s cenou GW jako já, tak mrkněte na Naturalis...hezký den, Hanka

Datum: 04.02.2015

Vložil: Hanka

Titulek: Re: Prevence

Děkujeme panu Sedláčkovi za propagaci jeho firmy, ale nemá jaksi pravdu.

Datum: 13.03.2015

Vložil: Markéta

Titulek: Re: Prevence

Dobrý den, Hanko.
Rada bych Vas vyvedla z omylu. Nikdo nemůže prodávat stejný ječmen jako Green Ways. Je to proto, že Green Ways má smlouvu (=vlastní) 100% produkce od pěstitele v Utahu. Nicmeně na obal a na web si kdo chce může napsat co chce, a proto jste si takovouto informaci mohla někde přečíst. Takže Naturalis ani jiný prodejce nemá sejný produkt jako GW.
A druhá věc - Zeptejte se v Naturalis, zda Vám mohou předložit laboratorní testy (certifikovaných laboratoří) na nepřítomnost pesticidů, herbicidů, těžkých kovů, plísní atd na každou sklizeň. Zdůrazňuji na každou sklizeň. Mohu Vám odpovědět za ně - nebudou ji mít. Pokud znáte vlastnosti Zelených podtravin - nasávají do sebe ve veliké míře vše co je kolem, v půdě, vzduchu, vodě - a jenom pokud je zručeno, že jsou čisté, jen pak jsou skutečným přínosem, jen tak jsou bezpečné. V tomto GW nemá konkurenta. Ozkoušeno na vlastní kůži - a že jsem zkoušela i jiné. At se vám daří a hlavně si neubližte nekvalitními produkty, kvuli pár korunám. Zdravím, Markéta

Datum: 26.03.2015

Vložil: Erika

Titulek: Re: Re: Prevence

Markéta, tlieskam ...:-)

Datum: 26.06.2015

Vložil: Lucie

Titulek: Re: Re: Prevence

Dobrý den,
o kvalitě GW nepochybuji. Cena je ale pro mne docela vysoká. Opravdu se platí pouze za jedinečnou kvalitu výrobku, nebo za to, že mi tyto produkty někdo objedná a dodá? Myslím, že pokud by tento produkt nebyl v rámci multi-level marketingu, cena by byla přijatelnější.
Také mě mrzí, že propagátoři této značky prakticky vlivně ihned odsadí ostatní konkurenty na druhou kolej právě pod taktovkou GW kvality. "Písnička" (vhodnější slovo jsem nenašla) o vysokých podílech olova, jiných těžkých kovů, pesticidů atd., která vyvrcholí větou jako "nenechte si kazit zdraví" nebo označení "nekvalitní produkty" se mi zdá zavádějící (samozřejmě beru v potaz, že i takové výrobky se na trhu objevují). Tyto informace ve mně vyvolaly nedůvěru a vlastně nebezpečí z konzumace zelených potravin od ostatních firem. Ale opravdu jsou všechny ostatní značky zelených potravin v chemickém složení o tolik jiné, závadné a neprospívající? Obyčejná domácí zelenina pěstovaná na zahrádce je přece také pod vlivem různých (dnes běžně k životu patřících) jevů jako třeba znečištění ovzduší, avšak pro naše tělo má i tak blahodárný vliv.

Věřím tomu, že konzumace zelených potravin může vyléčit lupénku či ekzém. Ovšem podání této informace od jednoho prodejce GW mi prostě vnukly, že se jedná o zázrak, který lidi trpící těmito zdravotními problémy vyléčí bez výjimky všechny. Jak se tedy koukat na to, když u někoho k regresi symptomů těchto nemocí prostě nedojde? Pil málo ječmene? Odpověď je samozřejmě prostá - každé tělo reaguje jinak. A to mi právě u této firmy trošku chybí - objektivita a "stát nohama na zemi". Ale je připouštím, že je možné, že jsem jednoduše narazila na prodejce s hlavou nikoliv v oblacích, ale v ječmenných lánech.
Výrobce zelených potravin firmy Naturalis uvádí výrobce konkrétně u chlorelly firmu Taiwan Chlorella Manufacturing Co Ltd a u zeleného ječmene Organic By Nature, Inc., podle mých informací se tedy jedná o stejného dodavatele, jako má firma GW (pokud nemám pravdu, opravte mě). Je tedy nasnadě, zda firma Naturalis si píše na obal, "co chce", nebo zda skutečně dochází ke konfrontaci.
To stejné platí o certifikaci tohoto výrobku.
Mohu poprosit o vysvětlení?
Předem děkuji.

Datum: 23.07.2015

Vložil: Jindřiška

Titulek: Re: Re: Re: Prevence

Lucie, zajímalo by mě, zda Vám někdo odpověděl.... Děkuji Jindriska

Datum: 13.08.2015

Vložil: Lucie

Titulek: Re: Re: Re: Re: Prevence

No, zatím jen Vy, Jindřiško :)

Datum: 24.08.2015

Vložil: Pepa

Titulek: Re: Re: Prevence

:) koukám, asi nějaké kouzlo ... to GW ... není to tak trochu placebo? Nedovedu si moc představit jak pěstitelé v Utahu dovedou udržet svá pole izolovaná od vlivů okolního světa ... ale asi tam umí poručit větru dešti :D

Datum: 15.12.2014

Vložil: Radek

Titulek: žaludek

krom toho,že mě bolel žaludek,jsem nic jiného nepozoroval

Datum: 18.12.2014

Vložil: Jana Z.

Titulek: Re: žaludek

Bolest žaludku stejně tak bolest čehokoliv jiného bývá známkou začátku detoxikace, kterou Ječmen a Chlorella GW provádí precizně. Právě, to, že člověk zpočátku cítí nepříjemné věci, je žádoucí. V překladu to znamená: "začínají se dít změny, které vedou k dlouhodobým pozitivním změnám v organizmu". Ve Vašem případě bude mít detoxikace vždy právě tento průběh. Buď to člověk na začátku vydrží, nebo neprovede detoxikaci vůbec a vše si bude nosit v těle.
Oba zelené produkty jsou TESTRY zdraví kondice těla. Proto někdo má bolest hlavy, vyrážku, průjem, ... protože každý máme slabá místa někde jinde. Ječmen a Chlorella jen ukazuje, kde ty problémy jsou.
Jana Z.

Datum: 28.10.2014

Vložil: jiřina

Titulek: Imunita

chlorella mi pomohla hodně s imunitou, cítím se mnohem lépe. doporučuji všem pročíst si o ní víc informací.

Datum: 29.10.2014

Vložil: Zdeňka

Titulek: Imunita, afty, zuby

Mladý ječmen jsem začala pít, protože mne v posledních dvou letech trápila oslabená imunita a především záněty ústní dutiny -afty. Nemůžete jíst,pít a ani mluvit. Prakticky jsem měla afty v ústech stále, sotva jedny odezněly už se tvořily další. Po měsíci došlo ke zlepšení a za posledního půl roku jsem neměla ani jednu. Nekrvácí mi dásně, zlepšil se spánek a nehty. Kladné ohlasy sbírám i od mých kamarádů, kteří začali Mladý ječmen pít a vyřešili si svoje zdravotní problémy.
Moje osobní zkušenost s chlorellou.
Výborný pomocník při zánětech nosohltanu. Tabletky se dají cucat, a protože je chlorela přírodní antibiotikum, působí pozvolna v celé ústní dutině a krku a zánět zlikviduje. Při kousání čistí a bělí zuby. Ideální pomocník při problémech s chrupem. Podporuje vyprazdňování.

Datum: 18.10.2014

Vložil: petra

Titulek: angina, astma

Zelené potraviny od Gw jsem začala užívat před dvěma lety kvůli častým angínám a nemocem(6antibiotik)během roku.začátky sice byly někdy krušné ale za ty dva roky jsem nebyla nemocná krevní obraz se mi zlepšil a letos jsem poprvé i bez léků na alergii a průduškové astma takže můžu jen a jen doporučit.

Datum: 17.10.2014

Vložil: Iva Horáková

Titulek: Ječmen a chlorella mě zachránily od nechutenství v prvním trimestru

Dobrý den, chci se jen podělit o zkušenost. V období druhého a třetího měsíce těhotenství jsem asi jako téměř každá žena cítila nevolnost a trpěla jsem nechutenstvím. Jsem běžný strávník, jím všechno, i maso, ale nějak jsem v tomto období začala mít pocit, že cokoliv sním tepelně upraveného, že mi ty potraviny nic nedávají a mám hlad a nemám na nic chuť. Prostě mi bylo pořád špatně, měla jsem hlad a nepochutnala jsem si na ničem. Začala jsem tedy jíst opět chlorellu a ječmen a musím říct, že to mě zachránilo. Opravdu jsem cítila, že když jeden den jsem zapomněla a vynechala svou pravidelnou dávku, zas přišlo nechutenství, hlad a návaly na zvracení. Takže dámy, v těhotenství mohu chlorellu a ječmen jen a jen doporučit. Miminko je zdravé a prospívá a je v naprosté pohodě. Hodně zdaru, pevného zdraví a šťastných a veselých miminek a jejich maminek přeji :-) Iva

Datum: 08.09.2014

Vložil: Adam Vítek

Titulek: Super :-)

Díky Janči Zikové jsem se dostal k užívání ječmene a chlorelly od Green Ways. Užívám ho s krátkýma přestávkama už asi rok .. a výsledky super .. během pár týdnů se mi krásně vyčistila pleť, spolu s kombinací se stravou podle Mašingové jsem zhubl přes 30 kilo .. a hlavně jsem mohl přestat používate veškeré léky.. jak antidepresiva, antipsychotika.. léky na alergie ... stačí prostě jen zelené :-) je to super .. a udržuje mě to pořád v pohodě a zvládám i ty největší stresy ..... Děkuji, je to zázrak :-*

Datum: 30.07.2014

Vložil: Tereza F.

Titulek: Zelené a stolice...

,,Zelené produkty,, mohu jen vřele doporučit... Mám 3 letého syna s DMO 3 končenin, je omezen na pohyb, leze po 4, chůze nám zatím moc nejde :-( Tím, že Nicolas většinu dne & noci trávi v leže, má problém se stolicí, která Bohu žel není pravidelná... Zkoušela jsem zelené = Chlorella & Ječmen po dobu cca 1 roku a Niky byl bez vylučovacích obtíží, úsměvná jen byla barva stolice = zelená. Teď jsem zkusila tgz. Jonášovi kapky = stojí tp za prd!!! Žádná změna!!! Vracím se zpět k zelenému a zelené stolici, kterou Nicolas sám zvládne vyloučit, bez bolesti a pláče... Moc děkuji za tak výborný vynález: Chlorella & Ječmen od GW, už nikdy nezměním jiný doplněk jak pomoci mému synovi... Ze srdce děkuji

Datum: 24.07.2014

Vložil: Hana

Titulek: Zažívání a spánek

Jsem ráda, že mi zelené odbouralo pocity těžkosti skoro po každém teplém jídle. A ještě lépe spím, konečně!!!! :)

Datum: 24.04.2014

Vložil: Jirka

Titulek: Trombóza, oteklé nohy, Warfarin

Hlasim se s dalsim uspechem, Warfarin po poslednich odberech muzu snizit ze 2,5 tablet na 1,5. :o) Nohy mi stale neotekaji :)

Datum: 18.04.2014

Vložil: Nikolka, 4 roky

Titulek: Bolení bříška s horečkou

Nikolka má Ječmen a Chlorellu už víc jak rok, tak teploty mívá velmi vzácně. Včera ji od rána pobolívalo bříško a odpoledne měla 39°C. Hned dostala ATB dávku Chlorelly s Ječmenem, během večera další, teplota klesala a na noc dostala třetí ATB dávku. Teplota byla 37,7°C. Ráno už teplotu neměla vůbec a bolest byla také pryč. A hlavně, Velikonoce si užije v plné síle :o)

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek