Reference a zkušenosti

Datum: 10.04.2014

Vložil: Katka

Titulek: vlasy, akné, celulitida, atop.ekzém, prevence

Zelené potraviny užívám již více jak půl roku, skrz kojení mi hodně padaly vlasy, po měsíci užívání chlorelly a ječmene mi přestaly padat a začaly výrazně růst znovu, dále se mi zlepšila pleť, jinak trpím na akné, dále jsem zpozorovala výrazný úbytek celulitidy a taky jsem zhubla pár kilo, dále se mi zlepšilo trávení a zažívání. Dále zelenými potravinami léčím atopický ekzém tříleté dcery a ročnímu synovi to dávám preventivně. U nás užívají zelené potraviny celá rodina a jsme vděční za tento zelený zázrak :-)

Datum: 27.03.2014

Vložil: Pavlína

Titulek: Posílení imunity dětem i dospělým

Zelené jsem naordinovala sobě i dětem (3 a 2 roky) v říjnu loňského roku. Bereme ranní i večerní dávku a musím říct, že letošní zimu jsme poprvé "přežili" bez antibiotik. Pracuji v mateřské školce a děti jsou tedy v kolektivu denně. Všichni kolem nás byli nemocní a my se vždy do týdne ze všeho dostali. Ke všemu jsem se zbavila únavy a zlepšilo se nám všem i zažívání. Sice zelené potraviny nejsou z nejlevnějších,ale myslím,že v lékárně jsme v době zvýšených infektů nechali mnohem a mnohem víc.

Datum: 05.02.2014

Vložil: Monika J., Karviná

Titulek: Chlorella

Mě Chlorella postavila na nohy po zánětu chlopně.

Datum: 24.01.2014

Vložil: Jana Š.

Titulek: Leukopenie, štítná žláza, migrény, nadváha, artróza, celiakie

Mám řadu diagnoz: celiakie, artroza kyčelního kloubu, málo funkční štítná žláza, migrény a také leukopenie. Právě u leukopenie jsem byla pochválena u své lekařky. Krevní výsledky leukocytů byly význě lepší. A to jsem už ani nechodila na injekce B12, kvůli nadváze. Zelené mám 8 měsíců a za takové výsledky jsem opravdu dost ráda!!!!!!!!!!!! Dekuji!

Datum: 08.01.2014

Vložil: Jana

Titulek: Náhlá nevolnost po jídle

Zelené už nějakou dobu mám. Po obědě se mi udělalo silně nevolno, ven to ze mě bohužel nešlo :) Vzala jsem si asi 7 Chlorell a během 5 min. se mi přestalo navalovat a bylo mi už dobře.

Datum: 18.12.2013

Vložil: Tomáš

Titulek: Alergický kašel

Každý den jsem měl záchvaty kašle. Ječmen a chlorellu mám 1,5 měsíce a kašel se přestal objevovat. Mam taky vic sil a elánu. T.

Datum: 06.10.2013

Vložil: Alena

Titulek: Bolesti a otoky v koleni

S ječmenem jsem začala letos v dubnu, později jsem přidala Chlorellu. Už v prvních týdnech se mi zlepšilo zažívání. Po loňském úrazu kolene jsem měla často bolesti, koleno otékalo, musela jsem upustit od svých sportovních aktivit, někdy mi dělala značné potíže samotná chůze. Po třech měsících na zeleném se situace výrazně zlepšila a postupně se vracím ke sportu:-) Také nedávný rozbor krve v rámci preventivní prohlídky ukázal, že se některé zvýšené hodnoty vrátily do normálu:-)

Datum: 09.09.2013

Vložil: Jana

Titulek: Celulitida a zelená rýma

Zelené potraviny jsem začala brát hlavně kvůli prevenci před vážnýma nemocema. Ale kromě toho už nemívám zelenou rýmu a teď v létě jsem zjistila, že zmizela viditelná celulitida. Lepší než všechny ty sprchové gely a zeštíhlující krémy.

Datum: 01.09.2013

Vložil: Hanka

Titulek: Stres a žaludeční neuróza

Moc ráda se podělím o mé zkušenosti! Hlavním důvodem, proč jsem chtěla vyzkoušet ječmen a chlorellu bylo, že mám v práci fakt hodně stres a nosím si ho i domů, bohužel. Oby produkty už mám doma 3 měsíce. A teď poslední měsíc jsem si uvědomila, že se mi mnohem lépe usíná, v práci jsem v zátěžových situacích významně klidnější! Běžně mě také bolíval žaludek. Téměř každý den, a před týdnem jsem si teprve uvědomila, že už skoro nevím, že nějaký žaludek mám. To je fakt pohoda! Tohle jsem vážně nečekala. Doporučuji, na stres je to fakt bomba !

Datum: 30.09.2014

Vložil: Petra Krpatová

Titulek: Re: Stres a žaludeční neuróza

Dobrý den, poprve jsem na techto strankach, mam nove koupenou chlorellu, asi 14 dni, prvni tyden jsem brala tak nejak 3x 1 tabletu....mam presne stres, zaludecni neurozu, muzete mi kdyztak napsat vase zkusenosti na email svetlusska@seznam.cz? dekuji, petra

Datum: 18.07.2013

Vložil: Robin

Titulek: Bronchitida

Tříletý syn měl velmi časté bronchitidy, které se musely řešit antibiotiky. Doplňovali jsem také antiihistamika. Trvale užíval Aerius, denně. Ječmen a Chlorellu má 4 měsíce, od té doby občas kašle, vše zvládne bez ATB a trvale nemusí užívat žádné léky.

Datum: 15.06.2013

Vložil: Marcela Ondrašíková

Titulek: Alergie, astma, migréna, žaludek, ekzém

Syn byl alergik, několikrát ročně měl těžké záněty průdušek (takže antibiotika), hrozilo mu astma. Dcera mívala bolesti hlavy, vypadalo to na migrénu, bolesti žaludku (prý záněty sliznice) a já jsem měla problém nejmenší – seboroidní ekzém na obličeji, na což vám lékaři nedají nic jiného než kortikoidy. A tak jsme začali doma pít ječmen a jíst chlorelly a už jsme nepřestali. Po měsíci užívání jsem zjistila, že ekzém je pryč. Kortikoidy nepoužívám. Vedlejším účinkem „zeleňuch“, jak jim doma říkáme, je úžasný příliv energie. Mám dvě práce a myslím si, že všechno zvládám v pohodě. Syn dostal své alergie pod kontrolu, lépe se mu sportuje, nemá problémy s dýcháním. V dobách jarních pylů bere antihistaminika a je naprosto v pořádku. Zánět průdušek už dlouho neměl. Zelené potraviny jsou vynikající i na candidózu a jiné mykózy. Používám je i na ošetření poranění. Dcera dnes neví, co je to migréna, a pokud ji výjimečně začne pobolívat žaludek, vezme si víc chlorell, zapije ječmenem a je po problému. Střevní chřipku jsme tuto zimu vůbec neměli. Takže moje zkušenosti se zelenými potravinami jsou veskrze pozitivní a každému je můžu jen doporučit.

Datum: 10.06.2013

Vložil: Hana Kučerová

Titulek: Antibiotika, záda, dásně

Já jsem byla hodně překvapená, když jsem cítila na sobě vliv zelených potravin, ukazovaly mi, co v mém těle řeší. V podstatě to byly záněty, které byly potlačeny antibiotiky, kterých jsem snědla hodně hlavně při léčbě angín, zánětů průdušek apod. Dnes vím, že se díky zelenému vyřešily i moje problémy se zády, zklidnily se mi záněty dásní a určitě by se mnoho dalších problémů již přihlásilo. K lékařům chodím jen na preventivní prohlídky, nenakupuji v lékárně, prostě zelené je pro všechny a na všechno. Velkou radost mám ze svého 2,5letého vnoučka, který si říká o zelené bonbónky, pijeme spolu zelený džusík, protože to jsou vitamínky, které vyhánějí bacily z bříška.

Datum: 04.06.2013

Vložil: Manžel a maminka

Titulek: Ledvinové kameny, bypass, ucpané cévy

Manžel chodil pravidelně na urologické kontroly a užíval již přes 20 let léky, které mu byly nasazeny po dvou operacích ledvinových kamenů, kdy vždy byla ohrožena ledvina. I při užívání léků nebyl jeho zdravotní stav dobrý, hodnoty moči obsahovaly stále hodně kyselin, nefungoval metabolismus. Začal jíst a pít zelené. Hned při první urologické kontrole měl pan doktor radost, že se konečně moč po tolika letech vylepšila. Dnes je manžel bez léků a žádné další léky na jiné zdravotní problémy nemá.
Mojí druhou největší zkušeností s těmito potravinami byl problém mojí maminky. Ve svých 72 letech na revers prodělala operaci dolní končetiny – bypass, protože měla cévy, dle lékaře jako papír. Po roce prodělala další dvě operace, opakovaně se bypass ucpal, byla v kritickém stavu, kdy nás připravovali na nejhorší, ale zvládla to. Nohu však měla oteklou, studenou, nemohla moc chodit, dělalo jí to velké problémy. Po dvou letech těchto problémů a dalších, kdy již se nehojily rány na prstech, noha začala od prstů odumírat a lékaři již uvažovali o amputaci, protože po vyšetření byl bypass znovu ucpaný krevní sraženinou a malé cévy byly ucpány cholesterolem, začala také nejprve s užíváním Mladého ječmene. Nebylo to vůbec jednoduché, měla velké bolesti nohy, kdy se vlastně ty malé cévy, ucpané cholesterolem začaly čistit. Dobrý a nadějný signál byl ten, že dosud nehojící se rány se začaly pomalu hojit. V letošním roce maminka oslavila 80. narozeniny, pět let jí zelené potraviny a díky nim kolem jejího domku kvete spousta kytiček, o které se stará. Omládla nejméně o 10 let.

Datum: 02.06.2013

Vložil: Tereza & Nicolas Fagulcovi

Titulek: Nedonosenost, DMO, syndrom kratkeho streva...

Dobry den,
touto cestou bych se chtela podelit o vyborne zkusenosti s uzivanim ,,zelenych produktu,, a to predevsim Jecmene na detoxikaci, Chlorelly na imunitu a Glycinu pro podporu rustu mozkove tkane a celkoveho vyvoje mozku...
Muj syn Nicolas je silne nedonoseny, s tim je spojeno spoustu problemu. Prodelal krvaceni do mozku, ma detskou mozkovou obrnu na 3 koncetinach, ma za sebou 3 operace streva, mel perforaci streva = derava streva, cast streva mu museli amputovat a dalsich asi 8 direk pozasivat. Byl opakovane ozivovan...
Jeho imunita se rovna nule.
Po pouhych 3 mesicich uzivani ,,zeleneho,, Nicolas nebyl ani 1x nemocen, snasi ockovani bez horecek, lepe ji a dokonce i neco pribral, take se neuveritelnym zpusobem zlepsila jeho koordinace pohybu a celkovy psychicky stav.
,,Zelene,, pro meho syna znamena kvalitnejsi zivot a to o 100%. Po nasi zkusenosti tyto produkty vrele doporucuji.
Ja i Nicolas jsme bojovnici, diky ,,zelenemu,, a nasi pevne vuly vse zvladnem :-) Tim jsem si jista, at uz nam lekari prorokuji nelehkou budoucnost…

S pozdravem
Tereza & Nicolas

Datum: 31.05.2013

Vložil: Jirka

Titulek: Trombóza, oteklé nohy

Po trombóze mi neustále otékaly nohy. Každý den jsem je musel bandážovat. Po týdnu se zelenými potravinami otékat přestaly.

Datum: 02.03.2015

Vložil: Ivana

Titulek: Re: Trombóza, oteklé nohy

Taky mě otékaly nohy,ale teď je to celkem dobrý.jen mám od tý doby děsnou rýmu...asi detoxikace?

Datum: 17.04.2013

Vložil: Anna L.

Titulek: Pohyb

Už během jednoho měsíce jsem se cítila o hodně líp, dostala jsem chuť něco dělat a hlavně už jsem sama dokázala po dlouhé době umýt schody, uklidit v bytě a pracovat více fyzicky. Už jsem neměla slabost v nohou. Po delší době užívání tohoto produktu pominulo zvýšené pocení, s kterým jsem se trápila už 5 let. Odborníci mi vždy odpovídali, že pro to jsou různé příčiny, ale nikdo mi nedoporučil co na to a jak se toho zbavit. A najednou byl problém zažehnán. Chodím už bez holí, můžu sama opět dělat všechno, co jsem dělávala dříve, mám opět hodně síly, pracuji zase na zahrádce. Také jsem měla na nohou kolem kotníků nepěkné modřiny – drobné žilky, po čase vše skoro zmizelo. Neustále
cítím další zlepšení. Srovnala se mi cukrovka, vysoký krevní tlak, přestaly křeče v nohou. Moje váha klesla ze 104 kg na 80 kg. Můj zdravotní stav se natolik vylepšil, že jsem se odvážila skočit z letadla tandem s padákem z výšky 3200 m.

Datum: 16.04.2013

Vložil: Radostinka

Titulek: LUPUS

Oba produkty od GW 3 rok...jsem vážně nemocná nemocí LUPUS,když se podíváte na net a přečtete si o této nemoci...každé 2 měsíce jezdím na podrobné imunologické testy,vidím,cítím,co to se mnou za ty roky udělalo,nachápe ani moje lékařka,která je nadšená...neměnila bych,nemám potřebu a chci kvalitu.

Datum: 14.04.2013

Vložil: Zuzana a Štěpánek

Titulek: Atopický ekzém

Štěpánek měl ekzém hlavně v obličeji. Teď po zelenáčích je úplně čistý. S bobulemi i ječmenem pokračujeme v užívání. S pozdravem Zuzana se Štěpánkem.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek