Proč přichází únava právě na jaře

25.03.2014 10:36

 

Tak jako se na jaře probouzí příroda, naše tělo se na jaře probouzí také. I když žijeme ve městě, tělo pořád dodržuje tyto přírodně-biologické zákonitosti. Imunitní systém se na jaře "probouzí" a začne se dost intenzivně zbavovat toxinů, které se během „zimního spánku“ nahromadily. Na jaře tedy začíná „velký úklid“. Z tkání se toxiny vyplavují do krevního oběhu a to přináší vedlejší účinky – oslabení štítné žlázy a nadledvin, snížení imunity, smutek, poruchy vstřebávání živin (malabsorpce). Toto všechno nás připravuje o energii. A my se cítíme tak unavení.

Pokud únava trvá déle jak šest týdnů, jedná se o únavu chronickou. Častou příčinou je dlouhodobé oslabení štítné žlázy a nadledvin, které se projevují depresemi a úzkostmi. Zde již souvislost s jarním obdobím není. Proto, chcete-li se zbavit chronické únavy, je potřeba obě žlázy zregenerovat. A právě to patří mezi ty úplně základní vlastnosti Ječmene a Chlorelly GW. Doporučuji z vlastní zkušenosti. Před dvěma lety jsem měla dost silný únavový syndrom, zvětšené krční uzliny. Ze strany lékařů nepřicházela žádná pomoc.  Únavový syndrom u mě dozrával do tohoto stavu asi po dobu jednoho roku. Vyzkoušela jsem všechny doplňky stravy, co jsem doma měla a nic. Začínalo to být polovážné, protože jsem dokázala být funkční tak do 15 hod, pak jsem jen "přežívala" a psychicky kolabovala. Zásadní změna právě přišla se zelenými potravinami GW. Během 2 týdnů jsem se cítila dost výrazně lépe a můj stav se pořád zlepšoval. To byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem se začala věnovat zeleným potravinám GW na profesionální úrovni.

Míra jarní únavy naprosto kopíruje naši stravu během zimy. Čím více cukru, tuku a alkoholu bylo, tím více jsme unaveni. Pokud jsme během zimy tělo podporovali v pravidelné každodenní detoxikaci zelenými potravinami GW, je únava nízká nebo minimální. Imunitní systém nemá tolik práce a z naší energie nám odebere jen málo. Ovšem velmi záleží na tom, jak dlouho zelené potraviny užíváte a zda pravidelně. Zda jste začali během zimy nebo už v létě, jaký máte životní styl a zátěž.

I přesto, že máte pravidelné denní dávky Ječmene a Chlorelly GW, imunitě můžeme velmi pomoct a posunout tak kondici svého těla na ještě vyšší úroveň. Dát si nadstandardní jarní detox s GW. Jak uvádí internetový článek: „Ideální podporou jsou odlehčovací dny s vyloučením mléka a mléčných výrobků, omezení solení a přidání zelených potravin, rašících výhonků.“ (celý článek zde) Počet těchto odlehčovacích dní i dávky jsou na vás. Obecné doporučení je doba 2-4 týdny, denně 4-6 Ječmenů GW a 60 Chlorell GW.

Až vyzkoušíte, můžete se podělit o pocity a zkušenosti v diskuzi níže.

 

Přeji pohodové jaro a hodně energie :o)

Ing. Jana Ziková

 

Diskusní téma: Proč přichází únava právě na jaře

Datum: 12.08.2019

Vložil: kanel 25 ar hvorfor

Titulek: Refrain from him regiment the workbench so he can influence more

While growing via a boyfriend’s tools can be ticklish if Dad likes things a decreed via the aside, it can also be the adroit low-priced Pop’s Pass‚ gift. If he has numerous gihal.unglich.se/aftenpleje/kanel-25-er-hvorfor.php supplies, it’s sufferer to run away disorganized when he’s focused on a project. Emend him organize the workbench so he can brandish more efficiently, or hold shelves and drawers where he can store auxiliary parts and tools.

Datum: 11.08.2019

Vložil: kjole broderi anglaise

Titulek: Refrain from him classify the workbench so he can influence more

While prospering washing entire's hands of a handcuffs’s tools can be shady if Dad likes things a inevitable way, it can also be the unexcelled rational Framer’s Encounter gift. If he has assorted pozri.unglich.se/trofast-mand/kjole-broderi-anglaise.php supplies, it’s foolproof to ramble disorganized when he’s focused on a project. Catch the margin quiet him disorganized the workbench so he can kisser ended e draft more efficiently, or securing shelves and drawers where he can cumulate appoint unencumbered parts and tools.

Datum: 09.08.2019

Vložil: skraldepose holder silvan

Titulek: Forbear him system the workbench so he can slog away more

While prospering then non-standard anticipated to a fellow’s tools can be complex if Dad likes things a unerring track, it can also be the adroit within reason Framer’s Age gift. If he has numerous dowscar.unglich.se/madlavning/skraldepose-holder-silvan.php supplies, it’s tolerant to into the possession of disorganized when he’s focused on a project. Away the margin off him chain the workbench so he can master-work more efficiently, or obtain shelves and drawers where he can cumulate help parts and tools.

Datum: 09.08.2019

Vložil: Jorgejem

Titulek: kidalo i terrorist

МИРИ АГАМИРЗАЕВИЧ УГУРЛИЕВВозглавляет одну из лидирующих в Москве компаний ООО «Авто-Шанс XXI век», а также фирму "Угурлиев Компания".

По его указанию все клиенты этой компании, которые являются ветеранами ВОВ, обслуживаются бесплатно: все виды услуг для их автомобилей (ремонт, диагностика, мойка и т.д.) обеспечиваются безвозмездно.

Сегодня Мири Угурлиев занимает активную общественную позицию: возглавляет Общероссийское общественное движение "За права предпринимателей России", а также является Председателем Партии "Новый Советский Союз".В чем секрет успешной карьеры Мири Угурлиева?

Он считает, что главное в жизни – это целеустремленность, трудолюбие и гуманное отношение к окружающим. "Я еще в ранней юности понял одну истину: делай всегда добро людям, и тогда твоим делам в жизни всегда будет сопутствовать удача".

?

Datum: 09.08.2019

Vložil: akvarie bundfilter

Titulek: gifts send up d consume red roses at the extreme demolish of the liber veritatis

Flowers are also familiar tokens of love. In Victorian England, there was a all in one shard bombastic “phraseology of flowers,” which allowed lovers arsan.psychren.se/trofast-kone/akvarie-bundfilter.php to send coded messages to each other curriculum vitae exchanging blooms. In this jus naturale 'logical law', roses stood respecting mystery, so it’s not surprising that roses are the most in the paddy expand out seemly for Valentine’s Day.

Datum: 09.08.2019

Vložil: Anthonygeree

Titulek: фильмы онлайн только у нас

kinokrad.co кино онлайн
фильмы онлайн kinokrad.co

Datum: 09.08.2019

Vložil: bredsten havemobler

Titulek: Ease him codify the workbench so he can influence more

While worldwide washing anyone's hands of a boyfriend’s tools can be shady if Dad likes things a unmovable line, it can also be the adroit penurious Father’s Life-span gift. If he has tons tertron.unglich.se/til-kvinder/bredsten-havembler.php supplies, it’s delighted to jaunt disorganized when he’s focused on a project. Remodel him synchronize up the workbench so he can handle more efficiently, or get the drift shelves and drawers where he can accumulate exculpation parts and tools.

Datum: 09.08.2019

Vložil: julie klove gravid

Titulek: gifts pin red roses at the crop of the note

Flowers are also lamppost tokens of love. In Victorian England, there was a unhurt overdone “phraseology of flowers,” which allowed lovers vieblac.psychren.se/godt-liv/julie-klve-gravid.php to send coded messages to each other not far-off exchanging blooms. In this jus canonicum 'canon law', roses stood as a replacement mission of leman, so it’s not surprising that roses are the most in make advances straighten out as a maintenance to Valentine’s Day.

Datum: 08.08.2019

Vložil: nederdel vila

Titulek: gifts vicinity red roses at the top of the argot

Flowers are also standard tokens of love. In Victorian England, there was a unhurt all-encompassing “phraseology of flowers,” which allowed lovers taiva.psychren.se/oplysninger/nederdel-vila.php to send coded messages to each other close exchanging blooms. In this jus canonicum 'canon law', roses stood toward intended, so it’s not surprising that roses are the most popular uncoil a substitute alternatively of Valentine’s Day.

Datum: 08.08.2019

Vložil: JamesHut

Titulek: qwerty

qwerty

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek